StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:24-09-2012
Bijgewerkt op:24-09-2012 21:14

Montfoort geeft niet thuis tegen laaggeklasseerd Huizen

Bron: Dick ten Hoonte
  

Het was al maanden geleden, dat s.v. Huizen in een thuiswedstrijd het zoet der overwinning mocht proeven. Met slechts 1 punt uit de eerste  3 wedstrijden bungelde de thuisploeg tot nu toe in de onderste regionen en was men er dan ook alles aan gelegen deze voor een gerenommeerde club als Huizen minderwaardige plek te verlaten.

Montfoort verzamelde tot nu toe 3 punten meer, maar moest aantreden zonder de geschorsten Andy van Vliet & Mike van Oostrom, de zieke Wouter Agterberg, de geblesseerden  Miquel Ballo & Bilal Laoikili, maar ook zonder Denny van Loen & Chris Resida, die te laat op de tactische bespreking kwamen.

Montfoort was dus behoorlijk gehandicapt. In de eerste minuten van de wedstrijd was daar weinig van te merken en waren de eerste kansjes zelfs voor Montfoort. Over en weer kregen beide ploegen kansen, maar in de 25e minuut was het  Omar Limon , die de 1-0 aantekende.

Bij Montfoort was nauwelijks sprake van een goed bezet middenveld en ook in verdedigend opzicht was er sprake van een en al onrust. Nauwelijks een kwartier later was het dan ook Iry Etwi, die de thuisploeg al op een ogenschijnlijk veilige voorsprong zette. Vlak voor het einde van de eerste helft was het opnieuw Omar Limon, die de wedstrijd definitief op slot gooide.

In de 2e helft probeerde Montfoort met Chris Resida in plaats van de licht geblesseerde Yorno Vork iets meer druk op Huizen te zetten, maar slaagde er nauwelijks in echte kansen te creëren. Huizen beperkte zich slechts tot uitvallen en in de 65e minuut was het opnieuw raak middels Gillermo Pingel.

Even daarvoor had Jelle de Boer plaats gemaakt voor Denny van Loen en in de 75e minuut moest Joost van Apeldoorn na een ongelukkige botsing met de keeper van Huizen het veld verlaten. Het was Jacco Kortenoever, die zijn plaats innam.

Montfoort kon ook in de slotfase geen vuist maken en in de stand kwam tot opluchting van de meegereisde supporters geen verandering meer.

Met dit resultaat zou de gedachte gerechtvaardigd zijn, dat Montfoort tot de degradatiekandidaten gaat behoren. Gezien het groot aantal ontbrekende basisspelers lijkt deze gedachte echter in zijn geheel niet op zijn plaats.

Aankomende dinsdag kan de ploeg van trainer Emanuel Sluis al het ongelijk bewijzen in de wedstrijd om de KNVB-beker tegen Staphorst en aanstaande zaterdag ziet het er naar uit, dat Emanuel Sluis in de derby tegen Sportlust’46 weer over zijn ideale 11 kan beschikken.

  



Meer berichten in deze categorie:
Wedstrijdverslag Tweekamp polsstokverspringen (07-07-2025)
Verslag polsstokverspringen 28 juni in Linschoten (30-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Polsbroekerdam 21 juni (23-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Vlist 14-6-2025 (16-06-2025)
Zegvelds kampioenschap polsstokverspringen (26-05-2025)
Verslag polsstokverspringen Linschoten 17 mei (19-05-2025)
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)
Avond4daagse in Utrecht dit jaar extra feestelijk (07-05-2025)
VV Linschoten kampioen (07-05-2025)
Stichting het Gehandicapte Kind roept Utrechters op: wandel mee tijdens de Mega Wandel Marathon (17-04-2025)
Gemeenten: 15 procent meer geld voor sport (13-02-2025)
OldStars project Tafeltennisvereniging De Schans (05-12-2024)
Succesvolle SportSpullenBeurs wordt herhaald: vrijdag 22 en zaterdag 23 november (19-11-2024)
Grote Clubactie haalt dit jaar bedrag op van ongekend niveau (14-11-2024)
Binnenkort inschrijven voor de curlingcompetitie (15-10-2024)
Wereldkampioene komt naar Nacht van Woerden (14-10-2024)
Tafeltennis: Kick-off van Bettine Vriesekoop 30 oktober (30-09-2024)
TTV De Schans heeft een nieuwe voorzitter (26-09-2024)
Knopenbad Fun Triatlon (08-09-2024)
Wedstrijdverslag van het Nederlands Kampioenschap in Polsbroekerdam (04-09-2024)
Fietsevenement De Boer Op in Cothen (29-08-2024)
Polsstokseizoen nadert haar (anti-)climax (26-08-2024)
Hidde van Dam blinkt uit bij Hollands Kampioenschap in Vlist (19-08-2024)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
JazzTime


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025