Geplaatst op:20-11-2011 Bijgewerkt op:20-11-2011 18:35 Wederom monsterscore voor Fictoor-herenBron: Dennis BaakZaterdag 19 november 2011 speelde Fictoor Heren 1 in de Hofland Hal tegen BC Utrecht 4. Ze houden samen de 2e plaats bezet, alleen is het doelsaldo van de Utrechtenaren hoger. De uitwedstrijd won Fictoor met 38-44.
Voor de wedstrijd waren er afmeldingen waar uiteindelijk met de hulptroepen in de vorm van Rik Thomassen nog met 7 man aangetreden kon worden. De teams begonnen aftastend. Pas in de 3de minuut werden de eerste scores gemaakt.
In de 5e minuut kregen de Fictorianen het op de heupen. Ze schakeleden in een hogere versnelling en de ene break na de andere werd gelopen. De heren uit Utrecht hadden het nakijken; 21-6.
In het tweede kwart verliep het scoren moeizamer, maar BC Utrecht raakte helemaal niet in hun spel, waardoor de ruststand 36-11 werd.
Het was nu aan Fictoor om geconcentreerd te blijven spelen. Dit bleek geen probleem. De ploeg maakte goede, snelle aanvallen, waardoor de voorsprong naar 35 punten ging; 56-21.
In het laatste kwart bleef het spelbeeld onveranderd en werd er wederom een goede scorenbehaald; 79-34. Topscorers aan de kant van Fictoor: Joep Thomassen 24 punten, Dennis van Baak 16 punten en Erik Volkers 14 punten.
|