
|
 |
Geplaatst op:21-04-2010 Bijgewerkt op:21-04-2010 10:19 Wijkagent had gelijk met slecht voorgevoelBron: Politie Rijn en Venen
Een agent had bij de controle van twee mannen een slecht voorgevoel. Later werd dat gevoel bevestigd.
Rond 16.30 uur reed een wijkagent op zijn fiets over de Stationsweg in Woerden.. Daar sprak hij met een medewerker van een horecagelegenheid. Toen er twee mannen langs liepen, zei de medewerker dat die mannen in het park bij het station sliepen. Daarop besloot de agent hen aan te spreken. De mannen, 30 en 32 jaar oud en afkomstig uit Polen, bleken de Nederlandse taal niet machtig te zijn. De agent had een onderbuikgevoel bij de beide mannen, maar omdat hij niets strafbaars had geconstateerd, liet hij hen lopen. Wel schreef hij namen en hun signalement uitgebreid op.
Rond 17.05 uur kreeg de politie de melding van een diefstal bij een winkel aan de Voorstraat. De wijkagent sloeg direct aan op het signalement van de weggelopen verdachten. Bij onderzoek in de omgeving werden de verdachten aangetroffen en het bleek inderdaad om de beide Polen te gaan. Zij hadden drank en etenswaren bij de winkel gestolen. De verdachten zijn naar het politiebureau overgebracht. Tegen hen wordt proces-verbaal opgemaakt.
|
 |

|
|
|