Geplaatst op:24-01-2009 Bijgewerkt op:24-01-2009 09:29 Montfoort en Herman Schreurs beéindigen voortijdig samenwerkingNa 2 seizoenen, waarin Montfoort tot vlak voor het einde van de competitie meespeelde om de ereprijzen, bleek de eerste helft van het seizoen op een deceptie uit te draaien.
Op papier was Montfoort in de breedte sterker geworden en diende zich een behoorlijke jeugdige groep aan, die het roer langzaamaan van de gevestigde orde zou moeten overnemen. Tegenover de jeugdige aanwas stond het verlies van 2 , voor Montfoort, belangrijke aanvallers. Vol goede moed begon men aan het nieuwe seizoen, maar na 5 wedstrijden stond de ploeg van Herman Schreurs nog met lege handen en leek de ploeg rechtstreeks op degradatie af te stevenen.
Met de nodige moeite werden toch nog de nodige punten bij elkaar gesprokkeld , maar telkens weer bleek het lek niet gevonden en werd er gezocht naar de juiste samenstelling. De stand op de ranglijst bevorderde natuurlijk niet de sfeer in positieve zin en in de periode, dat de 1e helft van de competitie nagenoeg op zijn einde liep, werd er veel gepraat.
De vele praatsessies leidden niet direct tot een beter resultaat en men had het gevoel, dat er iets moest gebeuren om de boel weer op scherp te krijgen. Hoewel ruim voor het verstrijken van het 2e seizoen besloten was om nog een 3e seizoen met Herman Schreurs in zee te gaan, bleek in de loop van dit seizoen vooral aan spelerszijde, dat het goede gevoel verdwenen was. Er moest iets gebeuren om de boel te kenteren.
Na rijp beraad tussen Technische Commissie en Bestuur werd afgelopen week dan ook het besluit genomen om de verbintenis met Herman Schreurs voortijdig te beëindigen . De Technische Commissie buigt zich de komende dagen over de opvolging van Herman Schreurs, welke zoveel mogelijk binnen de club gezocht zal worden.
|