StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:03-03-2013
Bijgewerkt op:03-03-2013 18:24

M.S.V. '19 verliest van Vriendenschaar

Bron: v.v. M.S.V. '19
  

De voortekenen leken zondag voor MSV in de uitwedstrijd tegen Vriendenschaar gunstig. De jeugdteams deden het namelijk uitstekend dit weekend.

De B1 wist zaterdag de binnen een paar minuten een 1-0 opgelopen achterstand om te buigen naar een (naar later bleek winnende) 2-1 voorsprong. De A1 kon onder leiding van haar coach Arie Kolfschoten een ruime 7-0 binnenhalen op tegenstander Odijk. En ook de A2 wist haar wedstrijd met ruime cijfers te winnen van Woudenberg (het werd maar liefst 5-0). 
Er moest en zou gewonnen worden, zodat de blik naar de bovenste regionen van de ranglijst kon worden gericht. Het ook op voetbal en samenspel gerichte spelletje van het Culemborgse Vriendenschaar leek een prima springplank te kunnen worden, voor een goede start van het competitiestaartje.

De wedstrijd was nauwelijks van start gegaan toen MSV-spits Raymond Derks de bal echter pardoes achter de eigen verdediging teruglegde en Vriendenschaar spits Pascal Rinck wel raad wist met dit cadeau. Binnen 7 minuten speeltijd keek MSV tegen een 1-0 achterstand aan.

MSV kreeg vervolgens een aantal goede mogelijkheden. Zo schoot Ruben Peters een bal recht in handen van Culemborg doelman Robert Rienks. Merlijn van der Does leek daarna op handigheid door de Vriendenschaar verdediging te snijden, maar kapte één keer teveel.

Ook Vriendenschaar was af en toe gevaarlijk dicht bij een doelpunt. Een vrije trap verdween angstig dicht langs de paal over de achterlijn en Tibor Veldhuizen was namens de thuisploeg bijna succesvol toen hij in de zestien meter een huzarenstukje begon, wat gelukkig voor MSV met een sisser afliep.
Halverwege de eerste helft liep aanvoerder Rutger Hilhorst een gele kaart (en een schorsing voor de volgende wedstrijd) op, toen hij moest ingrijpen na balverlies op het middenveld en hierbij alleen nog maar naar ongeoorloofde middelen kon grijpen. Uit de hieruit ontstane vrije trap kon Wesley Oostrom zich onderscheiden door de bal uit de hoek te ranselen.

Ook Hugo Peters liep tegen een gele kaart op, toen tegenstander Domingus Souhuwat met veel misbaar naar de grond ging. Een aangesmeerde gele kaart, dat bleek toen dezelfde Souhuwat na wonderbaarlijke opstand een sprintje trok, waar een atleet zich niet voor hoeft te schamen.

Nog steeds in de eerste helft liepen ook Boy Visser en Raymond Derks tegen geel op (Visser omdat deze in de ogen van de scheidsrechter het nemen van een vrije trap behinderde en Derks vanwege commentaar naar aanleiding van deze compleet overbodige kaart).

De eerste helft eindigde met een prima stijgend schot van MSV spits Raymond Derks. De stijging bleek echter ook over de voor MSV verkeerde kant van de lat te gaan.

Zo begon MSV een tweede helft met nog steeds een 1-0 achterstand, maar daardoor wel blijvende hoop op een resultaat.
Het was echter Vriendenschaar wat de eerste mogelijkheid in de tweede helft kreeg. Doelman Wesley Oostrom trad echter reddend op.

Ook een tweede mogelijkheid voor Vriendenschaar werd door Oostrom voorkomen, toen deze de bal plukte na een klutssituatie, waarbij Sven Vos de bal tegen zijn lichaam kreeg en de bal bijna over de MSV doellijn verdween.

MSV werd sterker, wat resulteerde in een aantal goed opgezette aanvallen. Ruben Peters trok prima voor en broer Hugo Peters mistte maar net de bal, zodat deze voorlangs het Vriendenschaardoel verdween. Even later was het Raymond Derks die prima alleen af kon op doelman Rienks. Hij werd echter volkomen ten onrechte teruggefloten voor buitenspel.

Al diep in de tweede helft kon Vriendenschaar tenauwernood een gelijkmaker voorkomen, toen uit een MSV-corner de bal een aantal malen werd ingezet. Het geluk zat MSV echter niet mee.

Ook Sven Vos liep vervolgens tegen een gele kaart op, toen de scheidsrechter van dienst, de heer Schigt, een situatie op gevaarlijk spel beoordeelde.
In de zeventigste minuut werd Raymond Derks gewisseld voor Jim Vendrig.

Het was echter Vriendenschaar wat de overwinning zo'n tien minuten voor tijd veilig stelde, doordat bij een uitbraak na een MSV aanval Boaz Souhuwat de 2-0 scoort.
In de resterende wedstrijdtijd gebeurde er niet veel meer.
  



Meer berichten in deze categorie:
Wedstrijdverslag Tweekamp polsstokverspringen (07-07-2025)
Verslag polsstokverspringen Polsbroekerdam 21 juni (23-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Vlist 14-6-2025 (16-06-2025)
Zegvelds kampioenschap polsstokverspringen (26-05-2025)
Verslag polsstokverspringen Linschoten 17 mei (19-05-2025)
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)
Avond4daagse in Utrecht dit jaar extra feestelijk (07-05-2025)
VV Linschoten kampioen (07-05-2025)
Stichting het Gehandicapte Kind roept Utrechters op: wandel mee tijdens de Mega Wandel Marathon (17-04-2025)
Gemeenten: 15 procent meer geld voor sport (13-02-2025)
OldStars project Tafeltennisvereniging De Schans (05-12-2024)
Succesvolle SportSpullenBeurs wordt herhaald: vrijdag 22 en zaterdag 23 november (19-11-2024)
Grote Clubactie haalt dit jaar bedrag op van ongekend niveau (14-11-2024)
Binnenkort inschrijven voor de curlingcompetitie (15-10-2024)
Wereldkampioene komt naar Nacht van Woerden (14-10-2024)
Tafeltennis: Kick-off van Bettine Vriesekoop 30 oktober (30-09-2024)
TTV De Schans heeft een nieuwe voorzitter (26-09-2024)
Knopenbad Fun Triatlon (08-09-2024)
Wedstrijdverslag van het Nederlands Kampioenschap in Polsbroekerdam (04-09-2024)
Fietsevenement De Boer Op in Cothen (29-08-2024)
Polsstokseizoen nadert haar (anti-)climax (26-08-2024)
Hidde van Dam blinkt uit bij Hollands Kampioenschap in Vlist (19-08-2024)
Hollands Kampioenschap Polsstokverspringen 17-8 in Vlist (12-08-2024)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nonstop Nederlandstalig


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025