StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:23-03-2012
Bijgewerkt op:23-03-2012 14:29

Fietser in Snelrewaard in het water gegooid

Bron: Politie Rijn en Venen
  

Een agressieve automobilist gooide op donderdagmiddag 22 maart in Snelrewaard een fietser met fiets en al in het water.

Rond 14:00 uur fietste een 69-jarige man uit Woerden samen met zijn vrouw over de Noord-Linschoterzandweg in de richting van Oudewater. Zij hoorden dat zij van achteren werden genaderd door een auto en dat de automobilist claxonneerde. Het stel ging achter elkaar fietsen en de automobilist haalde hen in.
Op dat moment kwamen hen fietsers tegemoet, waarop de automobilist sterk naar rechts stuurde en stopte. De vrouw van de Woerdenaar werd daarbij afgesneden. Zij klopte op een raam van de auto, waarop de automobilist kwaad uitstapte. Er ontstond een woordenwisseling, waarna de automobilist op de Woerdenaar afliep en hem met fiets en al het water in duwde, waarbij hij kopje onder ging. Hij kon gelukkig direct weer opstaan in de ongeveer 75 centimeter diepe sloot.

Kennelijk had de automobilist, een 47-jarige man uit Oudewater, direct spijt van zijn gedrag, want hij probeerde de Woerdenaar de kant op te helpen. Dat lukte door de steile gladde kant niet. Pas toen een passant met een stok aan kwam, kon het slachtoffer die beetpakken en zodoende op de kant worden getrokken. Vervolgens stapte de automobilist in zijn auto en reed weg.

De politie werd gewaarschuwd en ging ter plaatse. Het slachtoffer deed aangifte en agenten gingen naar de woning van de man uit Oudewater. Daar bleek hij niet te zijn. Hij meldde zich in de loop van de middag in het politiebureau in Woerden, waar hij werd aangehouden. Hij is ingesloten en is voor nader onderzoek in verzekering gesteld.
  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Op de hollandse toer


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025