
|
 |
Geplaatst op:25-11-2010 Bijgewerkt op:25-11-2010 10:11 Verdachten mishandeling aangehoudenBron: Politie Rijn en VenenNaar aanleiding van de mishandeling van een 43-jarige man uit Woerden tijdens de ‘Nacht van Woerden’ stelde de politie een onderzoek in.
Het onderzoek resulteerde onlangs in de aanhouding van twee verdachten op verdenking van betrokkenheid bij de openlijke geweldpleging/mishandeling. Een derde verdachte, die eerder die avond een conflict met het slachtoffer had, heeft inmiddels ook een verklaring bij de politie afgelegd.
De twee aangehouden verdachten zijn een 18-jarige man uit Woerden en 21-jarige man uit Montfoort. Uit onderzoek en verhoor werd duidelijk welke rol de verdachten hadden tijdens het incident. Zij zijn in afwachting van de rechtszaak in vrijheid gesteld.
|
 |

|
|
|