
|
 |
Geplaatst op:17-09-2010 Bijgewerkt op:17-09-2010 11:35 Doelenplein vraagt om sponsorsBron: Aad van der Veen
| Met betrekking tot het Doelenplein wat bekend is bij jong en oud in Montfoort, willen wij ons richten tot ieder die ons zou willen helpen om dit Doelenplein weer geheel opgeknapt te krijgen.
Het Doelenplein bestaat al ruim 45 jaar in de wijk Keizerrijk. Het Doelenplein is een groot bestraat plein met daarbij een grote speeltuin voor de jongeren kinderen naast het Knopenbad. Het wordt intensief gebruikt door jong en oud. En ook door de Heeswijkschool voor hun buiten gym ( na het weghalen van de Boslaan). En samen met de Brandweer van Montfoort, en de buurtbewoners is het Doelenplein altijd als eerste schaatsklaar voor jong en oud die veilig willen schaatsen. Het plein kent dus vele sociale activering in de wijk Keizerrijk. Afgelopen december kwam het vorige college van Burgemeester en wethouders tot het besluit om er dure woningen te plaatsen op het Doelenplein. Wij als buurtbewoners en zwembad Montfoort en de Heeswijkschool hebben toen de handen ineen geslagen en dat heeft met de lokale pers zoals de IJsselbode en de Zenderstreek en Radio Stad Montfoort tijdens meerdere raadsvergaderingen uiteindelijk kunnen tegenhouden. Maar omdat het een prachtig stuk Keizerrijk is, is er al zeker 40 jaar geen onderhoud geweest aan het Doelenplein. Met het nieuwe college van Burgermeesters en Wethouders is nu in samenwerking met ons een prachtig nieuw plan ontwikkeld voor het opknappen van het Doelenplein en het opknappen van de Speeltuin, groenstroken enz. Maar de Gemeente Montfoort zal het gehele Doelenplein gaan opknappen na de wensen van Buurtbewoners en de Heeswijkschool en het Zwembad Montfoort met een geheel nieuw rioolstelsel, en een geheel nieuwe asfaltlaag. Dit met lijnen voor meerdere sporten te denken aan voetbal, basketbal, slagbal enz. En voor de winter, om het prachtig egaal te kunnen laten bevriezen voor de schaatssters. Wij zouden graag een verzoek willen doen aan alle bedrijven, ondernemers maar ook particulieren, om ons gezamenlijk doel te willen steunen.
Om speeltoestellen, voetbaldoelen, picknicktafels, volleybalnet, prullenbakken, enz aan te kunnen schaffen.
Want dit is echt een uniek stukje Keizerrijk voor jong en oud, in alle jaargetijden om elkaar te ontmoeten, te spelen, te sporten, en te schaatsen.
Wij hopen dat wij met elkaar weer een prachtig Doelenplein voor ieder te kunnen realiseren met u hulp.
Angelique Huntink en Ilonka van Wieringen en Sylvia Benschop
doelenplein@gmail.com
|
Meer berichten in deze categorie:
Steekincident op Jan Hoenlaan in Montfoort (15-12-2025)
Bedrijf wil geen plaats maken voor Oekrainers (12-12-2025)
Prijsverschillen laadpalen (12-12-2025)
Utrecht verantwoordelijk voor ruim 15% van alle auto-inbraken in Nederland (12-12-2025)
Hoe je naar Radio M Utrecht kunt luisteren tijdens een noodsituatie (09-12-2025)
Politie IJsselstein pakt brutale oplichters op (09-12-2025)
18.000 gratis bomen om het Utrechtse landschap te versterken (09-12-2025)
Adje Spruit stopt als lijsttrekker Lokaal Montfoort (02-12-2025)
Steeds meer meldingen over drones (28-11-2025)
Opening ijsbaan Kerkplein Woerden 29-11-2025 (28-11-2025)
Zonnepanelen leveren steeds minder op (21-11-2025)
Persbericht Duurzaamheidsprijs (17-11-2025)
Midden-Utrecht kampt met grootste personeelstekorten in bouw, ICT en zorg (14-11-2025)
Gemeenten bundelen krachten voor windenergie Papekop (14-11-2025)
24 uur van Woerden keert terug in 2026 (14-11-2025)
Inbreker op heterdaad aangehouden dankzij alerte buurtbewoners (14-11-2025)
Getuige voorkomt diefstal fietsen (14-11-2025)
Milieu Centraal vernieuwt Verwarmingstest in Utrecht (14-11-2025)
18 Utrechtse gemeenten gaan voor een circulaire samenleving (11-11-2025)
persbericht Eva Vriend in het Gemaal Haastrecht (07-11-2025)
Grote Clubactie verbreekt opnieuw record (07-11-2025)
Opnieuw Michelinster voor restaurant De Burgemeester in Linschoten (10-10-2025)
Hugo Kotestein: 50 jaar waakzaam voor ons erfgoed (02-10-2025)
Plannen voor herontwikkeling ziekenhuisterrein St. Antonius (02-10-2025)
|
 |

| Reclame | |
 |
|
|