StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:08-02-2010
Bijgewerkt op:08-02-2010 13:20

Dieseldieven opgepakt

Bron: Politie Rijn en Venen
  

Agenten hielden in de nacht van zondag 7 op maandag 8 februari twee mannen aan in Woerden op verdenking van dieseldiefstal.

Rond 02.45 uur reden agenten vanaf de Ampèreweg de Ohmweg in. Daarbij zagen zij dat hun een auto met gedoofde verlichting en op de verkeerde weghelft tegemoet kwam. Zij controleerden de inzittenden van de auto, twee jongemannen van 20 en 21 jaar uit Utrecht. Het tweetal had een ongeloofwaardig verhaal over hun aanwezigheid daar en tevens roken de agenten een sterke diesellucht. Bij verder onderzoek in de straat troffen zij enkele jerrycans bij een vrachtwagen aan. De jerrycans waren met een slang verbonden met de tank van de vrachtwagen en waren inmiddels overgelopen. In de auto van de verdachten troffen de agenten de doppen van de jerrycans aan. Daarop werden de beide verdachten aangehouden. De brandweer kwam ter plaatse om het wegdek te reinigen.

De verdachten zijn naar het politiebureau overgebracht en zij zijn voor nader onderzoek ingesloten. Hun auto is in beslag genomen.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nonstop muziek


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025