Luno speelde afgelopen zaterdag tegen hekkesluiter 't Caproen uit Hellevoetsluis. Bij winst van Luno zouden ze nog steeds op de 6e plaats blijven staan. Dit betekent handhaving in de tweede klasse.
Luno startte de wedstrijd goed. Aan het eind van de 1e helft en begin van de tweede helft ging het wat stroefjes en liepen ze naar een achterstand van 10-8.
Na deze achterstand vocht Luno zich terug met een goed tweede deel van de 2e helft. Zo konden ze toch de twee punten meenemen naar Linschoten. De einduitslag was 10-12.
Fluks, die samen met Luno strijd om de 6e plaats wint van Rapid en Velocitas, die net boven Luno in de ranglijst staat, verliest van Merwede.
Dat betekent dat Luno nu op een gedeelde 5e plaats staat (samen met Velocitas). Ze staan nu 1 punt voor op Fluks en 5 punten op 't Caproen.
De volgende wedstrijd op 9 mei is tegen Velocitas in Leiderdorp