
|
 |
Geplaatst op:27-01-2024 Bijgewerkt op:27-01-2024 10:51 Overval Kruidvat in MontfoortBron: BurgernetVrijdagavond rond 19.40 uur werd via een burgernetactie bekend gemaakt dat het Kruidvat aan de Hoogstraat in Montfoort was overvallen.
Het bericht:
De politie Montfoort zoekt vanuit de omgeving Hoogstraat in verband met een overval op het Kruidvat naar een jongen, rond 18 jaar, ongeveer 175, blanke huidskleur, blond haar, "slobber kleding", zwart/blauwe capuchon, zwarte bivakmuts, donkere broek, Zwarte schoenen met in de zool een witte bies, donkerblauwe handschoenen en had een witte plastic tas bij zich.
Mocht u iets gezien hebben wat hiermee te maken kan hebben het dringende verzoek contact op te nemen met de politie en u te melden als getuige. Nogmaals onderstaande waarschuwing: !!! De verdachte NIET zelf benaderen ivm mogelijke aanwezigheid van een VUURWAPEN !!! Tips? Bel nu 112
Indien u reageert door een Burgernet e-mail te beantwoorden of door te bellen naar 0800-0011 (het Burgernet voice response systeem) wordt uw reactie opgeslagen in het Burgernetsysteem. De centralist die uw reactie behandelt, kan niet uw e-mailadres of telefoonnummer zien, tenzij u deze zelf in uw reactie vermeldt.
|
 |

|
|