StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:21-01-2014
Bijgewerkt op:25-01-2014 14:12

Drie jongens betrapt bij inbraak

Bron: Politie Midden Nederland
  

Drie jongens van 13, 15 en 16 jaar uit Harmelen zijn zondag 19 januari betrapt in een gebouw op de Haanwijk in Harmelen waar zij hadden ingebroken.

Verstopt op de zolder

Rond 19.45 uur meldde een alerte getuige dat zij drie jongens zag bij een gebouw en vermoedde een inbraak. Agenten waren korte tijd daarna ter plaatse en stelden een onderzoek in. Juist op het moment dat zij naar het gebouw liepen, hoorden zij glasgerinkel. Nader onderzoek leerde dat een ruit was ingeslagen en dat een raam op een kiertje stond. De agenten vermoedden dat het drietal het gebouw hierlangs naar binnen was gegaan. De agenten gingen ook naar binnen en doorzochten het gebouw. Zij troffen op een zoldertje het drietal aan dat zich daar had verstopt.

Vergoeding schade

De drie jongens werden meegenomen naar het bureau. De ouders van het drietal werden verzocht naar het bureau te komen. Na het opnemen van de verklaringen van de jongens, het opmaken van een proces-verbaal, met afspraken over het betalen van de aangerichte schade, mochten de ouders hun kinderen meenemen.

 

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Op de hollandse toer


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025