StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:21-03-2012
Bijgewerkt op:21-03-2012 16:44

Kano

Bron: Politie lekstroom
  

Een man liep midden in de nacht van dinsdag 20 op woensdag 21 maart met een kano over straat. Hij bleek niet de rechtmatige eigenaar te zijn.

Rond 02.25 uur zagen agenten een man op de Achterweg lopen in Nieuwegein. Hij viel nogal op omdat hij met een fiets liep, waarop een kano lag. Zij spraken de man aan. Daarbij zagen zij dat hij niet alleen een kano bij zich had, maar ook nog een tas met koperdraad en andere afgezaagde stukken leiding. Hij verklaarde de kano en de spullen uit een oude boerenschuur te hebben meegenomen.

Daarop hielden de agenten de man, 43 jaar oud en afkomstig uit Nieuwegein, aan en namen de kano en het metaal in beslag. Hij is naar het politiebureau overgebracht en is voor nader onderzoek ingesloten.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Ochtendgloren


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025