StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:07-03-2012
Bijgewerkt op:07-03-2012 12:07

Reeks auto-inbraken

Bron: Politie Rijn en Venen
  

 In het afgelopen weekend( in de nacht van 4 op 5 maart) vonden 8 inbraken plaats in geparkeerde auto’s. De auto’s stonden op de Jan Hoenlaan, Beatrixstraat, Stadhouderslaan, Nieuwe zandweg, Wulverhorst, Dorpsstraat en Oostwijk in Montfoort en Linschoten.

Om in de auto te komen werd in de meeste gevallen een ruit vernield en bij een paar auto’s werd het slot geforceerd. Het ging de dieven vooral om de geďntegreerde navigatiesystemen. Daarbij ontstond behoorlijke schade aan dashboard. Uit een aantal auto’s werden dure zonnebrillen gestolen. Tot nu toe ontbreekt ieder spoor van de dader(s). Als u informatie heeft over deze inbraken, neemt u dan contact op met de politie via het telefoonnummer 0900-8844 of via meld misdaad anoniem telefoon 0800-7000.

De politie adviseert om geen waardevolle zaken achter te laten in de auto, ramen en deuren goed af te sluiten. Bovendien vragen wij u direct het alarmnummer 1-1-2 te bellen als u een verdachte situatie ziet. U ziet bijvoorbeeld een persoon rond een auto scharrelen en u vermoedt dat die persoon gaat inbreken. Let bij het doorgeven van uw melding op opvallende persoons- of kledingkenmerken en van een eventueel vervoermiddel, merk, kleur en kenteken.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2026