StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:05-08-2011
Bijgewerkt op:05-08-2011 11:28

Drugs onder versnellingspook

Bron: Politie Rijn en Venen
  

Een agente trof op donderdagavond 4 augustus meerdere verpakkinkjes drugs onder de kap van een versnellingspook aan.

Rond 18.50 uur controleerden agenten een 19-jarige automobilist uit Woerden op de Steinhagenseweg. Bij hem in de auto zat een even oude plaatsgenoot. Bij de controle bleek dat de auto als onverzekerd te boek stond. Daarop namen de agenten de auto in beslag. De 19-jarige Woerdenaar verklaarde dat de auto wel was verzekerd. Hij zou die avond naar het politiebureau komen om de verzekeringspapieren te tonen.

Een agente reed met de auto naar het politiebureau en bemerkte onderweg dat het kapje onder de versnellingspook los zat. Op de binnenplaats van het politiebureau wilde zij het kapje op zijn plaats drukken, maar zag toen dat er een boterhamzakje onder verstopt zat. In het zakje zaten zeventien ponypacks met vermoedelijk cocaïne. Deze werden in beslag genomen.

Rond 19.30 uur verschenen de beide 19-jarige Woerdenaars in het politiebureau om de verzekeringspapieren te tonen. Zij werden beiden aangehouden en zijn voor nader onderzoek in het politiebureau ingesloten.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025