
|
 |
Geplaatst op:06-03-2009 Bijgewerkt op:06-03-2009 18:51 Nirmala de Jeu kampioen voorleeswedstrijdBron: Nirmala, Charmayne en Dorine van de Howiblo in MontfoortNirmala de Jeu van de Howiblo in Montfoort heeft de voorleeswedstrijd gewonnen die dinsdagavond 3 maart in het St. Joseph werd gehouden.
De andere kandidaten waren: Lotte Six van de Immanuelschool in Oudewater Freekje Ram van Klavertje 4 in Oudewater Peter Dimmendaal van de Graaf Jan van Montfoortschool in Montfoort Denise van Rijs van de Timotheusschool in Linschoten Maurien Sluijs van de Notenbalk in Harmelen Eva Nancsi van de Horizon in Harmelen Kelsey Billinghurst van de Bavoschool in Harmelen
Haar boek heette: Het geheim van de stoere prinses.
Charmayne Hol en Dorine klein Gunnewiek hebben op school een groot spandoek gemaakt, waarmee ze Nirmala aanmoedigden.
 Nirmala ontvangt haar prijzen tijdens de uitreiking door wethouder mevr. P. Goedvolk | De voorleeswedstrijd vond plaats in het ST. Joseph te Montfoort. Tijdens het juryberaad kwam koningin vlag (masker vertelster).
 Nirmala op de troon | Nirmala gaat meedoen met de provinciale finale in de Kom in Nieuwegein op 1 april (geen grap!). Waar zij kans maakt op de landelijke finale!
|
 |

|
|
|