StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:04-10-2005
Bijgewerkt op:04-10-2005 16:16

M.S.V. uit degradatiezone

  

Er was M.S.V. alles aan gelegen om een goed resultaat te behalen in de uitwedstrijd bij HDS, dat na 4 wedstrijden op de laatste plaats stond.
M.S.V. moest het stellen zonder de geblesseerde Rick Burggraaff, Richard van Deuren en Paul Spruit, terwijl er nog steeds gewacht wordt op de terugkeer van
routinier Peter Spruit.
M.S.V. begon agressief aan de wedstrijd en het was al in de eerste minuut dat Roy Gruters Rick Thomassen goed aanspeelde, maar deze schoot in vrijstaande positie naast het HDS-doel.
M.S.V probeerde al in de eerste minuten een doelpunt te forceren, maar een fraaie omhaal van Roy Gruters en een goede aanval via Rutger Hilhorst en Rick Thomassen leverden vooralsnog geen resultaat op.
Direct hierna was er een goede aanval van HDS, maar door goed ingrijpen van Luuk Roelofs werd dit gevaar teniet gedaan.
Toch was het na 7 minuten raak toen Luuk Roelofs een goede dieptepass gaf op Roy Gruters, die op snelheid op doel afging en beheerst de 0 - 1 op het scorebord bracht.
Vlak hierna was het toch HDS, dat zich een kans wist te creeren, maar keeper Dannie v.d Kuij redde uitstekend.
Nadat het spel wat op en neer ging met meer dreiging en balbezit voor M.S.V. kreeg M.S.V. halverwege de eerste helft 2 vrije trappen te nemen op 20 - 25 meter van het doel en beide keren was het specialist Roy v.d. Baan die aanlegde; de eerste keer belandde de bal op de lat en de tweede keer wist de keeper goed te redden.
Het was wel duidelijk, dat M.S.V. de veel betere ploeg was, maar dat moet dan wel uitgedrukt worden in doelpunten.
Na bijna een half uur was het Elco Verkley die een goede actie bekroonde met een bal op de vrijstaande Roy Gruters, die echter hoog overschoot.
Na een half uur spelen was het een verdediger van HDS, die terug wilde spelen, maar hierbij Rutger Hilhorst over het hoofd zag. Hij nam dit cadeautje dankbaar in ontvangst, omspeelde de keeper en scoorde de 0 - 2.
Even later was het Roy v.d. Baan die uit een vrije trap de 0 - 3 leek aan te tekenen, maar via een rug van een verdediger en de lat werd het slechts een hoekschop.
Vlak voor rust was het Rutger Hilhorst die alleen op de keeper afging en de bal voorbij de keeper speelde. De keeper blokkeerde Rutger Hilhorst, met een rode kaart voor de keeper en een strafschop tot gevolg.De strafschop werd benut door Marco Gruters, waardoor M.S.V. met een 3 - 0 voorsprong kon gaan rusten.
In de tweede helft was het eerst HDS, dat uit een hoekschop de bal over het M.S.V. doel schoot. In de derde minuut was het echter weer raak voor M.S.V. toen Rutger Hilhorst goed doorging en de bal teruglegde op Rick Thomassen, die de bal vrij kon intikken en de 0 - 4 op het scorebord bracht.
Hiermee was de wedstrijd eigenlijk gespeeld en het was aan de slechte afwerking van de M.S.V. voorwaartsen te wijten dat de voorsprong niet snel verder werd opgevoerd.
Nadat HDS na een goede aanval de bal nog voor het M.S.V. doel had langs geschoten, was het toch eenrichting verkeer naar het HDS-doel met kansen voor met name Roy Gruters en Rutger Hilhorst. Na een kwartier spelen was het Luuk Roelofs die een schot loste wat door de keeper slecht beoordeeld werd en de losgelaten bal kon door Rutger Hilhorst worden ingetikt, waarmee de 0 - 5 werd aangetekend.
Het wachten was op meer doelpunten, maar M.S.V. ging te slordig met de kansen om, met name Roy Gruters en Rick Thomassen.
Nadat een inzet van Sven Vos in eendrachtige samenwerking door 2 HDS verdedigers van de doellijn was gehaald, was het HDS, dat met een van de schaarse uitvallen een bal voor het M.S.V. doel langs schoot.
Nadat na ruim een half uur spelen een voorzet van Marco Gruters de vrijstaande Rick Thomassen bereikte, die de bal echter naast schoot was het even later dat de ingevallen Rick Burggraaff een uitstekende voorzet afleverde, die door Rick Thomassen onbereikbaar voor de keeper werd ingekopt, waarmee de stand op 0 - 6 kwam.
Hierna kreeg M.S.V. nog kansen om de uitslag te verhogen, maar zelfs een 3 tegen 1 situatie kon niet worden uitgebuit.
Al met al behaalde M.S.V een dikverdiende overwinning op een matig spelend HDS, die zeker nog hoger had kunnen uitvallen als de M.S.V.- spitsen het vizier op scherp gehad hadden.Misschien worden de doelpunten bewaard voor de volgende wedstrijd van a.s. zondag thuis tegen Rivierwijkers. Aanvang 14.00 uur.
Het tweede elftal speelde tegen SDO uit Bussum en begon te slap aan de wedstrijd. Dit betekende dat vlak na rust men tegen een 3 - 0 achterstand aankeek.
Door meer agressieviteit wat leidde tot doelpunten van Arno Spruit en Rob den Houdijker kwam men terug in de wedstrijd met zelfs kansen om er een gelijkspel uit te slepen, maar dit mocht helaas niet lukken.
Hopelijk wordt de volgende wedstrijd, thuis tegen Maarssen, wel vanaf de aftrap energiek gestart om de volle winst binnen te halen.
De A-junioren, onder leiding van Arie Kolfschoten, blijven het goed doen en wisten in de uitwedstrijd tegen Desto een 1 - 0 overwinning te behalen, door een doelpunt van wederom Max Verweij.
  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025