
|
 |
Geplaatst op:11-12-2008 Bijgewerkt op:11-12-2008 11:45 Knooppuntwandelaars lopen het PelgrimspadBron: Rob Hagedoorn, foto's Ans van Beek
Opnieuw een onvervalste Polderwandeling van Aarlanderveen naar Oukoop, een afstand van ruim 22km. De weersverwachting was onduidelijk (buien in de kustprovincies) en het had de afgelopen tijd behoorlijk geregend. Met veel graskades vooruitzicht, niet een scenario voor mooie wandeling. Uiteindelijk viel het enorm mee en hebben we een prachtige wandeling gelopen.
Eerst langs de enige nog werkende Molenviergang in de wereld en vervolgens door de Binnenpolder, de Tempelpolder naar de Reeuwijkse plassen. Daar in de fel schijnende winterzon door de plassen naar Oukoop, het eindpunt van deze etappe van het Pelgrimspad. Een wandeling die met regen en hagel begon, veranderde in een heerlijke zonnige winterwandeling.
 |
 Soms zit het mee, soms.. |
 Volgende etappe 11 maart 2009 |
|
 |

|
|
|