Geplaatst op:19-11-2015 Bijgewerkt op:19-11-2015 09:59 SWOM organiseert feestelijke kerstdiners in Montfoort en LinschotenBron: Anchel KraanHet is inmiddels een traditie geworden dat SWOM de feestelijke kerstdiners in Montfoort en Linschoten organiseert. Veel mensen kijken daar naar uit!
Op maandag 14 december 2015 om 18:00 uur vindt het kerstdiner in ’t Kruispunt in Linschoten plaats. Het Shantykoor De IJsselzangers zullen het diner opluisteren met gezellige kerstliedjes en een enkel zeemanslied.
Op donderdag 17 december 2015 om 18:00 uur vindt het kerstdiner plaats in de grote zaal van het Antoniushof in Montfoort.
Als voorgerecht serveren wij een Waldorfsalade, gevolgd door een varkenshaas met champignonsaus, Parijse aardappeltjes, haricots verts en rauwkostsalade. Natuurlijk kan een heerlijk kerstdessert niet ontbreken. We sluiten af met een lekker kopje koffie of thee met een bonbon. Het 4-gangen diner kost € 12,50 per persoon. Uw drankje is hier niet bij inbegrepen.
U kunt zich aanmelden tot donderdag 10 december 2015 bij de receptie van SWOM via telefoonnummer 0348-469109, op elke werkdag tussen 9.00 – 16.00 uur. Aanmelden per email is ook mogelijk. Stuur uw aanmelding naar receptie@swomontfoort.nl. Hou er s.v.p. rekening mee dat u niet kunt pinnen.
Iedereen is van harte welkom!
|