StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingo 4 oktoberRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo 4 oktober
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:12-10-2014
Bijgewerkt op:12-10-2014 10:22

Politie zoekt omgeving af naar inbrekers

Bron: Politie Midden Nederland
  

Op vrijdag 10 oktober hebben agenten urenlang de omgeving van de Sierra Nevadastraat in Woerden doorzocht naar drie verdachte personen. Ondanks buurtonderzoek en het inzetten van Burgernet werden de drie personen niet aangetroffen.

Rond 11.00 uur kreeg de politie melding van een verdachte situatie op de Sierra Nevadastraat. Hier zouden drie mannen opvallend veel aandacht hebben voor de daargelegen woningen. Agenten gingen ter plaatse en zochten in de omgeving naar de mannen, ook vroegen zij de burgers om mee te kijken door middel van een Burgernetoproep. Helaas werden zij niet aangetroffen.

Inbraak

Tijdens het doorzoeken van de omgeving bleek bij een woning aan de Rieslinggaard ingebroken te zijn, waarbij ook drie verdachte personen in de straat waren gezien. Dit zou tussen 09.30 en 12.00 uur gebeurd zijn. Bij de inbraak werden meerdere sieraden gestolen. De politie heeft de zaak in onderzoek

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Ochtendgloren


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025