StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:24-09-2012
Bijgewerkt op:24-09-2012 14:09

Reddingsbrigade IJsselstein haalt ruim 1400 euro op

Bron: Marloes van Kessel, Werkgroep IJsselgatta
  

Zesde IJsselgatta succesvol
Met 29 teams, honderden bezoekers, de inzet van meer dan veertig vrijwilligers en een opbrengst van 1400 euro is Marnemoende IJsselgatta 2012 wederom succesvol verlopen. De Reddingsbrigade IJsselstein organiseerde het evenement voor de zesde keer.

De Reddingsbrigade IJsselstein (RBIJ) wil met het waterspektakel iedereen kennis laten maken met het werk van de brigade in het algemeen en het vletroeien in het bijzonder. Met de opbrengst van IJsselgatta kan de vrijwillige reddingsbrigade ook in de toekomst de veiligheid op en rond het water optimaal bewaken. Door oude en nieuwe sponsoren, de inzet van vele vrijwilligers en veel enthousiaste bezoekers haalde de RBIJ dit jaar 1400 euro op.

IJsselstein Nederlands Kampioen

Traditioneel worden de finales van het Nederlands Kampioenschap Vletroeien geroeid in IJsselstein. Bij de heren werd IJsselstein voor het tweede achtereenvolgende jaar Nederlands kampioen. Bij de dames was het de reddingsbrigade uit Petten die haar titel prolongeerde, voor de damesploeg uit IJsselstein. s Gravenzande werd bij de jeugd net als vorig jaar Nederlands Kampioen.

Prestatietocht

Iedereen kon zelf ervaren wat vletroeien is, door mee te doen aan de 700 van IJsselstein. Net als vorig jaar werd er een aparte horecaheat geroeid. Acht teams streden met elkaar in een roeivlet op de Hollandsche IJssel. Dit jaar won Caf De Stee de felbegeerde wisseltrofee. Naast het roeien waren er ook veel andere activiteiten op IJsselgatta, zoals rotorbootjes, mini-waterscooters, een aquaroll en een wedstrijd sumoworstelen voor de kinderen.

Meer weten over Marnemoende IJsselgatta 2012? Kijk op www.ijsselgatta.nl. Hier zijn ook alle uitslagen en fotos van het evenement te vinden.

Reddingsbrigade IJsselstein

De reddingsbrigade is een vereniging die met opgeleide vrijwilligers de verdrinkingsdood bestrijdt en de zwemvaardigheid in het algemeen wil verbeteren.  De RBIJ opleidingen verzorgt opleidingen voor zwemmend redden, snorkelen, conditiezwemmen en onderwatersport. Verder is de brigade actief in het beveiligen van publieksevenementen en wordt zij ingezet bij hoogwater- en watersnoodrampen. Het werk van de RBIJ draait geheel op vrijwilligers. De RBIJ heeft giften en opbrengsten zoals die van IJsselgatta hard nodig om voort te blijven bestaan en hun materialen en kennis op peil te houden. De organisatie van IJsselgatta is alleen mogelijk door een team van enthousiaste vrijwilligers en de sponsoring van bedrijven en organisaties.

  



Meer berichten in deze categorie:
Echtpaar Versluis-Stange 60 jaar getrouwd (31-10-2025)
Echtpaar Bak-Threels 65 jaar getrouwd (14-10-2025)
Verslag uitreiking jongerenlintje (07-10-2025)
20 september ontmoetingsmiddag Zonnebloem afdeling Montfoort/Linschoten (26-09-2025)
Dick en Elly van der Neut 50 jaar getrouwd (25-09-2025)
Gasten van de Zonnebloem op pad met de touwtrein (06-06-2025)
65-jarig huwelijk Leen en Riek Hoogenboom (20-05-2025)
Koninklijk bezoek Montfoort 13 mei 2025 (13-05-2025)
Impressie Bevrijdingsdagviering bij Boer Hans (05-05-2025)
Zonnebloem op stap (30-04-2025)
Zonnige lentemarkt in Montfoort (12-04-2025)
De gasten van de Zonnebloem trommelen erop los (26-03-2025)
Stadsmuseum De Knoperij ontvangt 10.000e bezoeker (23-03-2025)
Brugwachterhuisje Hollandse IJssel Montfoort terug (20-03-2025)
252 plaatjes vertellen meer dan 252.000 woorden (19-02-2025)
60-jarig huwelijk Nettie en Joop Kuijer (19-02-2025)
Waterberging Willeskop (18-02-2025)
De Zonnebloem te gast bij de Knoperij (14-02-2025)
Afscheid van Ad en Fien Vlooswijk, vrijwilligers van de Zonnebloem (28-01-2025)
Lekker stamppot eten met de Zonnebloem (24-01-2025)
Geslaagd Knopentoernooi kent dezelfde winnaars (13-01-2025)
2024 recordjaar voor Stadsmuseum De Knoperij (09-01-2025)
Speculaaspoppen voor de gasten van de Zonnebloem (05-12-2024)
Echtpaar Bode-Kolfschoten 60 jaar getrouwd (21-11-2024)
Klimaatbomen 2024 geplant (19-11-2024)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025