StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:12-09-2011
Bijgewerkt op:12-09-2011 11:10

Wisselend succes MSV-teams

Bron: G. Broekman / W. van Buuren
  

Na het moeizame gelijkspel in de eerste wedstrijd tegen Brederodes was M.S.V.’19 er alles aan gelegen om de uitwedstrijd tegen HDS in Leersum te winnen. De ploeg begon met Hugo Peters en de niet geheel fitte Rutger Hilhorst op de bank. De thuisploeg begon erg gretig aan de wedstrijd, waardoor de M.S.V.-ers vaak te laat waren.

In het begin kwam M.S.V.’19 nauwelijks aan voetballen toe en ze gingen daarnaast ook nog veel de lange bal hanteren, die niet of nauwelijks bespeelbaar waren voor de voorhoede spelers.

Na ruim een kwartier spelen probeerde Ralph Kolfschoten de bal uit de doelmond weg te halen, maar zag zijn poging via het lichaam van de keeper in eigen doel belanden: 1-0.

M.S.V.’19 probeerde hierna iets terug te doen, maar het spel was te gehaast en te onnauwkeurig. In de omschakeling was HDS razend snel en de rechterspits kreeg veel te veel ruimte om zijn acties te maken en een goede voorzet te geven. Uit een van deze acties werd het 2de doelpunt voor HDS gescoord.

M.S.V.’19 wist zich in de eerste helft nauwelijks kansen te scheppen en in blessure tijd van de eerste helft was het de ongelukkige Ralph Kolfschoten die de bal weer in het eigen doel schoof, waarmee de ruststand op 3-0 kwam.

In de tweede helft kwam Hugo Peters in het veld voor Charles Maas en ging op het middenveld spelen.

Uit een van de eerste goede M.S.V.’19 combinaties schoot Marco Gruters de stand naar 3-1. Dit bracht weer enige hoop in de M.S.V.’19 gelederen, maar even later werd door balverlies op het middenveld weer snel omgeschakeld door HDS en werd de marge weer op 3 gebracht.

M.S.V.’19 probeerde de score nog wel een beter aanzien te geven, maar toen na een uur spelen de rechter spits van HDS  tussen 2 verdedigers door mocht gaan in het strafschopgebied bracht hij de stand op 5-1 en was de wedstrijd gespeeld.

A.s. zondag speelt M.S.V.’19 thuis tegen Schalkwijk er zal beter gespeeld moeten worden en de verdediging zal beter georganiseerd moeten zijn om de eerste overwinning van het seizoen te behalen.

Bij het 2de elftal zat het venijn aan het einde want NVC wist in de laatste 10 minuten 3 keer te scoren, waardoor M.S.V.’19 met 3-0 verloor. Ook de A-junioren moesten met 5-1 hun meerdere erkennen in SDO uit Bussum.

Winst voor MSV F2
Onder de bezielende leiding van Erik Ott en Hans Bos ging de F2 voortvarend te werk. Na de eerste stormaanvallen van Zwaluwen Vooruit vakkundig afgeslagen te hebben, met voortreffelijk keeperswerk van Julius van Benten, werd er gescoord uit een schitterende vrije trap door Thijn van Buuren. Dit smaakte naar meer. Met goed samenspel en doordachte acties werd er wederom gescoord door vervolgens Thijn van Buuren en Lars Ott. Dit belooft wat voor de toekomst.

Eindstand: 5 tegen 1.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nonstop muziek


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025