Geplaatst op:07-01-2011 Bijgewerkt op:07-01-2011 18:59 Montfoort en Dijkhuizen verlengen contractBron: Dick ten HoonteDe succesvolle samenwerking tussen Montfoort en Marinus Dijkhuizen krijgt een vervolg in het seizoen 2011-2012.
Omdat zowel club als trainer de intentie hadden om met elkaar door te gaan, was de deal over de verlenging met een derde contractstermijn in enkele gesprekken snel gemaakt.
In zijn eerste seizoen leidde Dijkhuizen Montfoort via een zinderende play off naar de hoofdklasse en daarin doen de Montfoorters het dit seizoen ook weer verrassend goed met een vierde plaats tijdens de winterstop.
Dijkhuizen is in z’n nopjes met het nieuwe contract: “Montfoort is een gezellige en mooie club op niveau waar ik het uitstekend naar mijn zin heb. We zijn goed bezig, maar hebben nog wel zestien wedstrijden voor de boeg. Ondanks de fraaie huidige rangschikking blijft handhaven in de hoofdklasse daarom nog steeds het uitgangspunt”.
Montfoort verwacht binnenkort de naam van de nieuwe assistenttrainer ook bekend te maken.
|