De politie heeft maandagavond 6 december een man op de Rijksweg A12, ter hoogte van De Meern, aangehouden omdat hij onder invloed in zijn auto reed.
Een agent in burger was omstreeks 22:25 uur op weg naar het werk toen hij op de Rijksweg A12 achter een slingerende auto reed. De agent en bleef achter de automobilist aanrijden en kreeg het vermoeden dat de bestuurder onder invloed was. Buiten het slingeren raakte de bestuurder ook bijna twee keer de vangrail. Hierop besloot de agent via de meldkamer in te grijpen en een opvallende surveillanceauto zette bestuurder aan de kant.
Uit een eerste blaastest bleek dat de 49-jarige bestuurder uit Almere te veel gedronken had. Op het bureau wees de ademanalyse 636 ug/l uit. Hij kon zijn rijbewijs inleveren. Met een proces-verbaal en een rijverbod van tien uur werd de man weer naar huis gestuurd.