Zaterdag 1 mei is de jackpot gevallen van het populaire programma ‘Radiobingo’ van Radio Stad Montfoort.
Om de week wordt er van 18:00 tot 20:00 uur ‘Radiobingo’ gespeeld. Elk uur wordt er een ronde gespeeld, bestaande uit één en twee horizontale rijen vol en de volle kaart. Tevens wordt er kans gemaakt op de jackpot als men bij de eerste vijftien getrokken nummers al één horizontale rij vol heeft.
Mevr. van de Bosch uit Montfoort had het geluk dat zij tijdens de eerste ronde na het veertiende getrokken nummer één horizontale rij vol had op haar bingokaart. Zij won daarmee de jackpot ter waarde van € 100,- . Na afloop van de uitzending werd de prijs door het team van de Radiobingo overhandigd aan de gelukkige winnares.
Het team van de 'Radiobingo' met in hun midden de trotse winnares (links) mevr. van de Bosch en haar grote vriendin Bep. Hartelijk gefeliciteerd!