StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:01-03-2010
Bijgewerkt op:01-03-2010 18:15

v.v.M.S.V.’19 behaalt dik verdiende uitzege bij Vriendenschaar

Bron: Gerard Broekman
  

Onder slechte weersomstandigheden moest M.S.V.’19 aantreden op het kunstgras van Vriendenschaar.

Door de vele afgelastingen bij de clubs die op normaal gras spelen wordt de competitie wel erg scheef getrokken waarbij clubs 16 wedstrijden gespeeld hebben en andere slechts 12 wedstrijden.

Zonder de zieke Ferdi Brand maar met de uit Amerika teruggekeerde Hugo Peters in de basis begon M.S.V.’19 aan de uitwedstrijd tegen Vriendenschaar.

Vanaf het eerste fluitsignaal was het M.S.V.’19 die het initiatief nam en de gehele wedstrijd de bovenliggende partij was.

Nadat al in de derde minuut Roelof Spruit net iets te laat was om de voorzet in te glijden, was het even later een schot van dezelfde Roelof Spruit wat met moeite tot hoekschop verwerkt kon worden.

Na 10 minuten was er het eerste gevaar van Vriendenschaar, maar de kopbal ging naast het M.S.V.’19 doel.

M.S.V.’19 bleef het spel dicteren, waarbij een goed schot van Rakkoubi over ging en een aanval via Roelof en Arie Spruit niet meer opleverde dan een hoekschop.

Na bijna 20 minuten wist de spits van Vriendenschaar , Harrie Buur zich handig vrij te spelen, maar zijn schot ging naast het doel.

M.S.V.’19 bleef jagen op de voorsprong, maar aanvallen via Roelof Spruit en Arie Spruit leverden niet de verdiende voorsprong op.

Vlak voor rust was er even een korte periode dat Vriendenschaar het initiatief overnam, maar verder dan een kopbal over en een schot naast het doel kwam Vriendenschaar niet.

Wel wist Wesly Oosterom met een uitstekende redding in blessuretijd een niet verdiende voorsprong van Vriendenschaar te voorkomen.

Ook in de tweede helft was het initiatief van M.S.V.’19, maar toch was er in de vierde minuut een scherpe voorzet van Vriendenschaar die door keeper Wesly Oosterom tot hoekschop verwerkt werd.

M.S.V.’19 bleef de meest aanvallende ploeg, zonder grote kansen te creëren. Halverwege de tweed helft was er een goede aanval van M.S.V.’19 die via Dyon Plas niets opleverde.

Nadat een goed schot van Rakkoubi rakelings naast ging, was er na een half uur spelen een gevaarlijke counter van Vriendenschaar, maar good old Remco Barnhoorn wist door goed ingrijpen erger te voorkomen.

Tien minuten voor tijd was er een goede inzet van Dyon Plas die in een reflex met de voet door de keeper gekeerd werd.

Even later was er een uitstekende aanval waarbij Rakkoubi Roelof Spruit aanspeelde, maar zijn inzet die de keeper al gepasseerd was werd door een verdediger weggewerkt.

Vlak voor tijd leek Rakkoubi vrij op de keeper af te gaan, maar hij werd op de rand van de 16-meter van achteren onderuit gehaald. Dit betekende een rode kaart, maar de vrije trap werd in de muur geschoten.

Toen de klok al op 90 minuten stond werd er een goede voorzet vanaf rechts gegeven door Arie Spruit die Roelof Spruit bereikte, deze legde de bal terug op Rakkoubi die de dik verdiende 0-1 voorsprong liet aantekenen.

De resterende minuten kwam de voorsprong niet meer in gevaar en behaalde M.S.V.’19 een dikverdiende overwinning.

Volgende week speelt M.S.V.’19 thuis tegen FC De Bilt om 14.00 uur.

Ook het tweede elftal behaalde na een uitstekend gespeelde wedstrijd een 4- 0 overwinning op AFC Quick 1890 -2 door 2 doelpunten van Arno Spruit , en elk 1 doelpunt van Rick Thomassen en Paul Spruit.

  



Meer berichten in deze categorie:
Zegvelds kampioenschap polsstokverspringen (26-05-2025)
Verslag polsstokverspringen Linschoten 17 mei (19-05-2025)
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)
Avond4daagse in Utrecht dit jaar extra feestelijk (07-05-2025)
VV Linschoten kampioen (07-05-2025)
Stichting het Gehandicapte Kind roept Utrechters op: wandel mee tijdens de Mega Wandel Marathon (17-04-2025)
Gemeenten: 15 procent meer geld voor sport (13-02-2025)
OldStars project Tafeltennisvereniging De Schans (05-12-2024)
Succesvolle SportSpullenBeurs wordt herhaald: vrijdag 22 en zaterdag 23 november (19-11-2024)
Grote Clubactie haalt dit jaar bedrag op van ongekend niveau (14-11-2024)
Binnenkort inschrijven voor de curlingcompetitie (15-10-2024)
Wereldkampioene komt naar Nacht van Woerden (14-10-2024)
Tafeltennis: Kick-off van Bettine Vriesekoop 30 oktober (30-09-2024)
TTV De Schans heeft een nieuwe voorzitter (26-09-2024)
Knopenbad Fun Triatlon (08-09-2024)
Wedstrijdverslag van het Nederlands Kampioenschap in Polsbroekerdam (04-09-2024)
Fietsevenement De Boer Op in Cothen (29-08-2024)
Polsstokseizoen nadert haar (anti-)climax (26-08-2024)
Hidde van Dam blinkt uit bij Hollands Kampioenschap in Vlist (19-08-2024)
Hollands Kampioenschap Polsstokverspringen 17-8 in Vlist (12-08-2024)
Wedstrijdverslag 10 augustus Kockengen (12-08-2024)
Polsstokspringen Linschoten 27-7 (29-07-2024)
Wedstrijd Kaasboerderij Van Eijk te Vlist, 24-7 (29-07-2024)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Op de hollandse toer


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025