Geplaatst op:07-05-2007 Bijgewerkt op:07-05-2007 14:34 Ook Nordic Walking bij Avondvierdaagse Montfoort.De jaarlijkse wandel avondvierdaagse Montfoort wordt dit jaar voor de 31e keer gehouden en wel van dinsdag 5 juni t/m vrijdag 8 juni a.s..
Het organisatiecomité hoopt op een grote opkomst wandelaars. Dit kunnen groepen zijn van scholen en verenigingen, maar natuurlijk zijn we ook erg blij met individuele lopers. Men kan kiezen tussen de afstanden 5 en 10 km per avond.
Voor het eerst dit jaar willen we ook Nordic Walkers welkom heten. bij dit wandelevenement. Zij zullen dan starten voor de andere wandelaars uit.
Evenals vorig jaar wordt de mogelijkheid geboden aan rolstoelers om deel te nemen. Zij kunnen samen met hun begeleider deelnemen aan de 5km.
Hiervoor kunt u zich opgeven bij Marijke de Beus van zorgcentrum Antoniushof
(tel. : 478888). Zij kan ook bemiddelen voor een begeleider.
Het hoogtepunt is voor bijna alle deelnemers het defilé op de laatste dag. We vertrekken dan om 20:15 uur en lopen onder muzikale begeleiding van de Muziekverenigingen “Ons Genoegen” uit Montfoort en “Linfano”uit Linschoten door de binnenstad van Montfoort. Het defilé wordt afgenomen door de burgemeester van Montfoort.
Deelnemers kunnen inschrijven op 2 woensdagavonden, n.l. 23 mei en 30 mei van 18:30 uur tot 20:00 uur in de kantine van voetbalvereniging VVM op het Sportpark Hofland. De inschrijfkosten zijn € 4,00, dit is inclusief een mooie medaille en op iedere avond een traktatie verzorgd door één van de sponsors.
Verdere bijzonderheden vindt u in het programmaboekje dat in deze maand huis aan huis in Montfoort wordt verspreid.
Natuurlijk kun je ook deelnemen als je buiten Montfoort woont.
|