StartpaginaProgrammeringRSMKerst radiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Kerst radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:04-04-2016
Bijgewerkt op:04-04-2016 12:02

Dames De Valk winnen derby

Bron: Marieke van Breukelen
  

Zaterdagmiddag 2 april jl. stond de wedstrijd OKV Dames 1, Harmelen tegen De Valk Dames 1, Montfoort gepland. Om 14.00 uur stonden de dames klaar om er een spannende wedstrijd van te maken.

Montfoort was bijna compleet, alleen Judith Verburg ontbrak. Met frisse goede moed betraden de startende zes het veld. Deze week zijn dat Ruth Vreeswijk, Melissa Klarenbeek, Tirzah Reimert, Carla Vlooswijk, Danielle v/d Brink en Ursula v/d Brink. De eerste set verliep snel, De Valk hield de regie en het liep al snel uit op een voorsprong van 6 punten. Deze voorsprong gaven ze niet uit handen en de set werd gewonnen met 18-25.

Is dit vast te houden? Gaat OKV nu harder knokken of hebben ze het al opgegeven? Een nieuwe set, nieuwe kansen. Zo stond OKV ook in het veld en ze gaven de punten niet cadeau. De servicedruk werd verhoogd en de pass van Montfoort kwam daarmee onder druk te staan. Zelfs met 2 time-outs lukte het coach Hans van Dijk niet om het tij te keren. De Valk bleef achter staan met 6 punten. Misschien dan de servicedruk opvoeren; kijken of Mieke Vlooswijk meer druk kan zetten met haar service dan Melissa.

Hmm dat ging ook niet zoals gepland dus dan maar weer de startende zes terug in het veld. Helaas, wat er ook geprobeerd werd, de set werd verloren.

De stand is nu 1-1, een belangrijke 3e set. Wie deze set weet te pakken staat weer een streepje voor. Zou het aan de kant van het veld liggen? De set lijkt bijna op die van de eerste. Het spel was wat matter maar De Valk bepaalde wat er gebeurde en liep alweer snel uit met een voorsprong van 6 punten. Het is echt identiek, want deze set werd gewonnen met 18-25.

Zou Montfoort met de winst van het veld aflopen? Dan moeten ze het goede spel nu wel vasthouden en niet zoals in de 2e set laten liggen. De set liep in het begin gelijk op. De Valk had wel wat voorsprong maar niet een geruststellende. Zelfs de meiden op de bank knepen ‘m een beetje. We hebben geen zin in een vijfde set. Dan de aanmoediging maar wat fanatieker, kijken of dat werkt. Nog niet echt zoals de dames hadden gehoopt maar de voorsprong bleef toch staan. Aan het einde van de set werd Mieke nog voor Melissa gewisseld om toch lang het blok te kunnen slaan met wat meer kracht erin. De voorsprong liep iets uit en Montfoort bleef het spel bepalen. Gelukkig, deze set werd ook gewonnen, deze keer met 19-25.

Er werd enthousiast gejuicht en gedanst, Montfoort neemt na een lange tijd weer een ruime winst mee naar huis! Op naar een lekker weekend.

Zaterdag 16 april a.s. is de laatste thuiswedstrijd om 15.15 uur in sporthal Hofland te Montfoort.

  



Meer berichten in deze categorie:
Grote Clubactie verhoogt afdracht structureel naar 85% (12-12-2025)
Joriene Baas uitgeroepen tot Springer van het Jaar 2025 (11-11-2025)
Linschotenloop bijna uitverkocht (10-10-2025)
Ook nu weer vijf weken ijsbaan in Woerden (10-10-2025)
Wielerveldrit Montfoort 11 oktober 2025 (10-10-2025)
Sport Awards 2026: Wie nomineert u? (26-09-2025)
Grote Clubactie (18-09-2025)
NK fierljeppen in Friesland levert drie kampioenen uit Holland op (02-09-2025)
Snacker Dekker Bokaal Zegveld 23 augustus 2025 (25-08-2025)
Hollands Kampioenschap polsstokverspringen Linschoten (18-08-2025)
Polsstokverspringers excelleren in Polsbroekerdam (11-08-2025)
Fierljepper Germ Terpstra steelt de show op de NFM (04-08-2025)
OldStars Tafeltennis bij TTV De Schans in Montfoort (04-08-2025)
Wielrenster Ellen van Dijk zet punt achter carriere (30-07-2025)
Wedstrijdverslag Hoffman DME Techniek Bokaal Vlist 26 juli 2025 (28-07-2025)
Doornburgh bokaal wordt ingehaald op dinsdag 22 juli (21-07-2025)
Verre sprongen in Zegveld onder zomerse omstandigheden (15-07-2025)
Wedstrijdverslag Tweekamp polsstokverspringen (07-07-2025)
Verslag polsstokverspringen Polsbroekerdam 21 juni (23-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Vlist 14-6-2025 (16-06-2025)
Zegvelds kampioenschap polsstokverspringen (26-05-2025)
Verslag polsstokverspringen Linschoten 17 mei (19-05-2025)
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025