Geplaatst op:15-08-2012 Bijgewerkt op:15-08-2012 15:53 Opening nieuwe kleedaccommodatie v.v. M.S.V.’19Bron: Gerard BroekmanDe laatste jaren kwam er bij v.v. M.S.V.’19 steeds meer behoefte aan uitbreiding van de kleedaccommodatie. Steeds werd dit toch weer uitgesteld.
Allereerst had dit te maken met de plannen van de gemeente om de locaties van de sportverenigingen te gaan verplaatsen, maar de plannen hiervoor zijn op de lange baan geschoven.
Ook de benodigde investering was een behoorlijke drempel om te gaan bouwen. Door het steeds groeiend aantal jeugdleden is eind vorig jaar, na alle opties bekeken te hebben, besloten om over te gaan tot nieuwbouw van kleedkamers.
Er is nu een gebouw gerealiseerd met 4 fraaie kleedkamers, douche en toiletvoorzieningen en een kleine materiaalruimte. Er is alles in het werk gesteld om de nieuwe kleedkamers aan het begin van het nieuwe seizoen te kunnen gebruiken.
Op zaterdag 25 augustus a.s. zullen de nieuwe kleedkamers in gebruik genomen worden om 16.30 uur aan het eind van de familiedag. De ingebruikname zal gepaard gaan met een officieel tintje.
|