StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:04-12-2011
Bijgewerkt op:04-12-2011 16:19

G-voetbalteam van v.v. MSV’19 Montfoort te gast bij IJsselmeervogels

Bron: Familie Kolfschoten
  

Op zaterdag 7 januari 2012 voetbalt het eerste team van de bekende voetbalvereniging IJsselmeervogels uit Spakenburg een wedstrijd tegen eredivisionist Feijenoord.

Voorafgaande aan deze wedstrijd is het G-voetbalteam van v.v. MSV’19 uitgenodigd om in het voorprogramma te spelen tegen de G-voetballers van thuisclub IJsselmeervogels.

Speciaal voor deze gelegenheid wordt het Montfoortse G-voetbalteam uitgebreid met spelers van “de Bumpelaars” uit Nieuwveen, met wie v.v. MSV’19 goede banden onderhoud.

Wat deze wedstrijd nog meer bijzonder maakt, is dat deze onder leiding zal staan van oud-topvoetballer Willem van Hanegem. Ook voor Willem van Hanegem wordt het een speciaal moment. Willem mag namelijk zelf ook zeggen dat hij “Montfoorter” is. Hij heeft  enige tijd gewoond op Achthoven en gaat dus min of meer de wedstrijdleiding op zich nemen van zijn ex-plaatsgenoten.

Het belooft voor de G-voetballers van v.v. MSV’19 dus een bijzondere dag te worden en zij kunnen dan ook bijna niet wachten tot het zover is.

De vóórwedstrijd bij het thuisspelende IJsselmeervogels in Spakenburg begint om 13:15uur, waarna zoals gezegd het hoofdmenu bestaat uit een wedstrijd tussen topklassers IJsselmeervogels en eredivisionist Feijenoord.

Het gehele evenement staat bekend als de “Thomas  van de Groep-memorial” en is een vervolg van een eerdere wedstrijd van IJsselmeervogels-Feijenoord op 24 november 2010.

Tijdens deze wedstrijd werd geld ingezameld voor de voor de stichting VOKK, waar de Kanjerketting een prachtig project van is. De Kanjerketting geeft kinderen met kanker bij elke behandeling een kraal, waarmee een ketting ontstaat die hun intensieve strijd tastbaar maakt. De Kanjerketting heeft veel voor Thomas en zijn familie betekend en is een grote steun voor kinderen met deze nare ziekte. Niet voor niets is de vader van Thomas, Menno, één van de eregasten.

De entreekaarten voor deze wedstrijd kosten € 10,00 voor volwassenen en € 5,00 voor kinderen en zijn te bestellen via “paylogic”: https://v1.paylogic.nl/frontoffice/?command=paymentMenu&merchantModuleID=52495

Of verkrijgbaar bij Primera winkels. Op de website van v.v. IJsselmeervogels is meer informatie te vinden over deze bijzondere dag.

De v.v. MSV’19 is er trots op om met het G-team een steentje bij te kunnen dragen aan de Thomas van de Groep memorial.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
JazzTime


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025