
|
 |
Geplaatst op:26-01-2011 Bijgewerkt op:26-01-2011 13:19 Hond valt schaap aanBron: Politie Rijn en VenenEen drachtig schaap moest op dinsdag 25 januari worden afgemaakt, nadat zij door een hond was aangevallen.
Rond 13.40 uur kreeg de politie de melding dat op Breeveld een hond achter een schaap had aangezeten en dat de hondeneigenaar met zijn hond inmiddels naar Harmelen liep. Een agent ging ter plaatse en keek onderweg naar de hondeneigenaar uit, maar trof hem niet aan.
Ter plaatse sprak de agent met een 60-jarige man uit Woerden. Hij verklaarde dat de hond achter een schaap van hem had aangezeten. Daarbij had de hond het schaap dermate ernstig verwond dat een net toevallig aanwezige dierenarts zich genoodzaakt zag het schaap (een Coburger Fuchs) in te laten slapen. Het dier was drachtig van twee lammetjes.
|
 |

|
|
|