StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:24-01-2011
Bijgewerkt op:24-01-2011 09:43

Luck Raeck opnieuw kampioen

Bron: Gertjan Scholtens
  

Voor badmintonvereniging Luck Raeck is dit weer eens een heel succesvol seizoen. Het is alweer enige tijd geleden dat er maar liefst 2 kampioenen konden worden gefeliciteerd. Nadat het eerste team in Arnhem kampioen is geworden, blijkt nu ook het tweede team deze prestatie te hebben bereikt.

Het kampioenschap werd pas een feit nadat duidelijk werd dat de concurrentie hen niet meer kon inhalen. Over de gehele competitie is slechts één keer gelijk gespeeld, de overige wedstrijden werden allemaal gewonnen. Een verdiend kampioenschap dus.

Dit team is het overigens bijna gewend om kampioen te worden. Het vorig seizoen werd ook de felbegeerde handdoek gewonnen. Het team bestaat uit Trea van Galen, Desiree van der Meulen, Theo Sluis, Rijk den Hartog en Leon Lejeune die inviel voor Anko Wolf.

Over enkele weken start de nieuwe Voorjaarscompetitie en hopelijk kunnen er dan weer successen worden behaald.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
The Beat Goes On (herhaling)


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025