StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:21-10-2010
Bijgewerkt op:21-10-2010 16:47

Montfoort verleent eerste omgevingsvergunning

Bron: Gemeente Montfoort
  

Succesvolle invoering van de Wabo in gemeente Montfoort

Wethouder Jonkers heeft woensdag 20 oktober de eerste omgevingsvergunning overhandigd.

Na een korte procedure van slechts 9 dagen kreeg de heer Van Domselaar zijn omgevingsvergunning voor de activiteit bouwen voor het verbouwen en uitbreiden van zijn woning.

De omgevingsvergunning is onderdeel van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo), die per 1 oktober in werking is getreden. Andere regelgeving vergt een andere werkwijze. Waar de gemeente eerder ieder facet van een aanvraag apart moest behandelen, worden nu verschillende facetten van een aanvraag integraal behandeld. Het gevolg is efficiënter en slimmer werken en dat is te zien in de behandeltijd van een aanvraag. “We zijn in staat om in een turbo-tempo vergunningen te verlenen!”. Wethouder Jonkers uitte tijdens de overhandiging van de eerste omgevingsvergunning zijn tevredenheid over de gang van zaken.

Studio Vendrig heeft ons geholpen met de aanvraag van de omgevingsvergunning. We hebben de vergunning 11 oktober ingediend en nu hebben we deze al binnen. Dat is maar goed ook, want ik wil in december al in ons nieuwe huis zitten!”, aldus de heer Van Domselaar. Het in de hand nemen van een adviseur is in veel gevallen een slimme keuze. Bij een aanvraag van een vergunning bij de gemeente is het van belang om een volledige aanvraag in te dienen. Een adviseur kan daar bij helpen. Daarnaast is het belangrijk om vooraf te informeren bij de gemeente naar de mogelijkheden. Zo kan de gemeente zorgen voor een snelle afhandeling van de aanvragen van bijvoorbeeld een omgevingsvergunning.

We willen het aanvragen van een omgevingsvergunning zo makkelijk mogelijk te maken voor onze inwoners, aldus wethouder Jonkers.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Tussen 12 en 2 met Kees en Dre (herhaling)


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025