Geplaatst op:26-09-2010 Bijgewerkt op:26-09-2010 21:38 Montfoort stunt tegen Kozakken BoysBron: Dick ten HoonteIn de eerste 3 wedstrijden liet Montfoort al zien niet te misstaan in de Hoofdklasse. Met open vizier gaat de ploeg van Marinus Dijkhuizen de strijd aan en ondanks de zware opening met onder andere GVVV en RVVH als tegenstander slaagt Montfoort er in de nodige punten te vergaren.
Tegenstander Kozakken Boys heeft zich dit jaar duidelijk tot doel gesteld te promoveren naar de Topklasse. In de 1e 3 wedstrijden werden al 5 punten gemorst en een volgend verlies kon de ploeg uit Werkendam zich niet permitteren.
De wedstrijd onder leiding van de jeugdige, maar goed leidende, scheidsrechter Bax uit Zwijndrecht startte om exact 14.30 uur en de thuisploeg begon de wedstrijd met een behoudend concept vanuit een strakke organisatie.
Hierdoor kreeg de ploeg van Michel Langerak optisch een veldoverwicht zonder tot uitgesproken kansen te komen. Pas 5 minuten voor de rust vuurde Frank Broers een hard schot af richting het doel van keeper Johan Verkerk, die naar de goede hoek ging.
Tot ontsteltenis van de eigen aanhang veranderde Barend Schrijvers ongelukkig van richting, waardoor de keeper kansloos was en de gasten op een 0-1 voorsprong kwamen. Even later had Montfoort de pech, dat bij één van de spaarzame aanvallen de paal in de weg stond, anders had de thuisploeg al bij rust op gelijke hoogte gekomen.
Na rust schudde Montfoort alle schroom van zich af en was er geen enkele sprake meer van ontzag richting de fysiek sterke tegenstander. De thuisploeg wist elkaar steeds beter te vinden , maar het duurde tot de 60e minuut, alvorens beide ploegen op gelijke hoogte kwamen.
Eerst was het de zojuist ingevallen Andy van Vliet, die zijn inzet net aan de verkeerde kant van de paal zag verdwijnen, maar even leter was het Wouter Agterberg, die wel succesvol was.
De thuisploeg voelde aan, dat er tegen deze tegenstander meer te halen en het was 3 minuten later dan ook Joost van Apeldoorn, die hoog boven de verdediging van Kozakken Boys uittorende en met een snoeiharde kopbal zijn ploeg op een 2-1 voorsprong bracht.
De thuisploeg kon niet lang van deze voorsprong genieten, want even later was het Manu Dagher, die beide ploegen weer op gelijke hoogte bracht.
Montfoort liet zich door deze tegenvaller echter niet van de wijs brengen en tijdens één van de aanvallen was het de prima acterende Bart Roelofs, die binnen de 16 meter onreglementair werd afgestopt, een penalty als gevolg. Zoals gewoonlijk was het aanvoerder Jeroen de Vlieger, die zich achter de bal posteerde en Dennis Netten wist te verschalken.
Toen even later Mitchell Bottenheft met een schitterende solo-actie vanaf de middellijn zijn ploeg op 4-2 zette leek de wedstrijd gespeeld. Toch wist Dennis Verhoef met een kopbal de spanning nog een beetje op te voeren. Na 93 minuten spelen floot scheidsrechter Bax echter voor het laatst en kon het glas bij Montfoort geheven worden met als resultaat een schitterende overwinning op een “grote “club; 4-3.
Door dit resultaat bivakkeert Montfoort voorlopig op een luxe 3e plaats en dat is zeker niet onverdiend te noemen.
|
Meer berichten in deze categorie:
Polsstokverspringers excelleren in Polsbroekerdam (11-08-2025)
Fierljepper Germ Terpstra steelt de show op de NFM (04-08-2025)
OldStars Tafeltennis bij TTV De Schans in Montfoort (04-08-2025)
Wielrenster Ellen van Dijk zet punt achter carriere (30-07-2025)
Wedstrijdverslag Hoffman DME Techniek Bokaal Vlist 26 juli 2025 (28-07-2025)
Doornburgh bokaal wordt ingehaald op dinsdag 22 juli (21-07-2025)
Verre sprongen in Zegveld onder zomerse omstandigheden (15-07-2025)
Wedstrijdverslag Tweekamp polsstokverspringen (07-07-2025)
Verslag polsstokverspringen 28 juni in Linschoten (30-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Polsbroekerdam 21 juni (23-06-2025)
Verslag polsstokverspringen Vlist 14-6-2025 (16-06-2025)
Zegvelds kampioenschap polsstokverspringen (26-05-2025)
Verslag polsstokverspringen Linschoten 17 mei (19-05-2025)
Hollands Damesrecord bij 50-jarig jubileum Polsstokkerdam (12-05-2025)
Polsstokverspringseizoen 2025 start op 10 mei in Polsbroekerdam (09-05-2025)
Avond4daagse in Utrecht dit jaar extra feestelijk (07-05-2025)
VV Linschoten kampioen (07-05-2025)
Stichting het Gehandicapte Kind roept Utrechters op: wandel mee tijdens de Mega Wandel Marathon (17-04-2025)
Gemeenten: 15 procent meer geld voor sport (13-02-2025)
OldStars project Tafeltennisvereniging De Schans (05-12-2024)
Succesvolle SportSpullenBeurs wordt herhaald: vrijdag 22 en zaterdag 23 november (19-11-2024)
Grote Clubactie haalt dit jaar bedrag op van ongekend niveau (14-11-2024)
Binnenkort inschrijven voor de curlingcompetitie (15-10-2024)
Wereldkampioene komt naar Nacht van Woerden (14-10-2024)
Tafeltennis: Kick-off van Bettine Vriesekoop 30 oktober (30-09-2024)
|