StartpaginaProgrammeringUitzending gemistRadio Stad MontfoortRadiobingoRegionieuwsLinksLuister onderzoekContact
Menu
Startpagina
Programmering
Uitzending gemist
Radio Stad Montfoort
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Agenda
  Reportage
  Info
Links
Luister onderzoek
Contact

Reclame
Rabobank Montfoort-Oudewater


Zoeken


Geplaatst op:23-08-2010
Bijgewerkt op:23-08-2010 11:48

Montfoort in slotfase onderuit tegen FC Breukelen

Bron: Dick ten Hoonte

In de eerste bekerwedstrijd tegen het ambitieuze FC Breukelen van voormalig Sportlusttrainer Ko van Zoest ondervond Montfoort nog de naweeën van de zo succesvol verlopen competitie, waarin een plek in de hoofdklasse werd afgedwongen.

Jeroen de Vlieger, Wouter Agterberg en Gerben Drost, 3 belangrijke pijlers van het elftal van Marinus Dijkhuizen, waren geschorst. Daarbij ontbraken ook de van Geinoord teruggekeerde Andy van Vliet en Max Verweij door blessures en bevond Barend Schrijvers zich nog in de VS.

Voor trainer Dijkhuizen was het dus een hele puzzel om een team samen te stellen, dat de strijd aan kon met FC Breukelen.

Met Roy Gruters en Christiaan van Vliet (VEP) in het centrum van de verdediging en de in de basis teruggekeerde Joost van Apeldoorn startte Montfoort in hoog tempo om druk te zetten op het doel van de tegenstander. Dat lukte maar deels, want ook van de gasten ging het nodige gevaar uit, waardoor Johan Verkerk nog wel eens handelend moest optreden.

Halverwege de 1e helft kreeg Joost van Apeldoorn de beste kans op aangeven van Mitchell Bottenheft, maar de gedreven middenvelder kreeg de bal  onvoldoende onder controle, waardoor de kans voorbij ging.

Terwijl Montfoort steeds meer grip op de wedstrijd leek te krijgen, viel het doelpunt aan de andere kant. Door het geven van iets teveel ruimte aan de linksbuiten van Breukelen kwam de voorzet op maat en keek Montfoort tegen een achterstand aan, die ook de ruststand was.

In de 2e helft maakten Leroy Blonk, Nick van Luinen en Maarten v.d. Klis plaats voor respectievelijk Bart Roelofs, Rick Koppes en in de slotfase Koen Jansen en ging er iets meer dreiging uit van Montfoort.

Toch was het opnieuw Breukelen, dat de wedstrijd definitief kon beslissen, nadat de matig optredende scheidsrechter Oussoren een twijfelachtige strafschop toekende. Het was Johan Verkerk echter, die Montfoort in de race hield: 1-2.

Montfoort putte daaruit de nodige moed uit en het was dan ook Bart Roelofs, die een kwartier voor tijd voor de gelijkmaker tekende.

Mede gezien het ontbreken van een aantal bepalende basisspelers leek Montfoort op een zeer bevredigend resultaat af te stevenen, maar in blessuretijd was een moment van onachtzaamheid voor Breukelen voldoende om er met de volle buit vandoor te gaan: 2-3.

Aankomende dinsdag is De Meern de tegenstander in de 2e bekerwedstrijd, maar dan hoopt trainer Marinus Dijkhuizen weer over de geschorsten te beschikken.
       



[ Terug ] [ © Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2012 ]

Meer berichten in deze categorie:
Schaatsen in Montfoort (04-02-2012)
Montfoorters op de Weissensee in Oostenrijk (03-02-2012)
LUNO weet weer wat verliezen is (29-01-2012)
Onverdiende nederlaag M.S.V.’19 tegen koploper HDS (29-01-2012)
Trainer Marinus Dijkhuizen naar De Meern (29-01-2012)
Montfoort en ARC houden elkaar in evenwicht (29-01-2012)
De Vaart begint goed aan voorjaarscompetitie (29-01-2012)
Montfoort weet slechts één helft gelijke tred te houden met IJsselmeervogels (23-01-2012)
LUNO 1 doet goede zaken tegen Rapid 1 (23-01-2012)
Winst en verlies voor Luck Raeck (23-01-2012)
Voorjaarscompetitie De Vaart begint weer (23-01-2012)
LUNO 1 derde na overwinning op HKC (16-01-2012)
Knopentoernooi BCM weer geslaagd (15-01-2012)
Dymphie van Rooijen springer van het jaar 2011 (15-01-2012)
Trainer M.S.V.’19 blijft (14-01-2012)
MSV’19 G-team voetbalt sterren van de hemel (14-01-2012)
MSV-jeugd naar de film (08-01-2012)
Wie gaat er mee SCHAATSEN? (08-01-2012)
Spectaculaire overwinning LUNO 1 (08-01-2012)
De Heij nieuwe trainer VV Linschoten (08-01-2012)
M.S.V. '19: Barcelona wint Champions League (19-12-2011)
Hengelsport Vereniging neemt afscheid van voorzitter Cees Vlooswijk (12-12-2011)
Tegen alle verhoudingen in strijkt SVZW de punten op (12-12-2011)
MSV '19 ten onder tegen Sporting '70 (12-12-2011)






Kijken en luisteren
Luisteren:
  Luisteren naar RSM met embedded flash player   Luisteren naar RSM met Winamp   Luisteren naar RSM met de Windows Media Player   RSM Uitzending gemist
Kijken:
  RSM Tekst-TV kijken     RSM Webcam   RSM RSS Feed   RSM Fotoboek

Meer informatie over media
Nieuws of tip opsturen

Nu op RSM
Country Express

Regionieuws
Meten is weten: De baan is officieel geopend.
Boodschappendozen sparen voor Vluchtelingen in Linschoten en Montfoort.
Bikkels boven Linschoten en Montfoort
Schaatsen in Montfoort
Droppie – Het dier van de maand februari
Montfoorters op de Weissensee in Oostenrijk
Back to the 50’s
Schaatsplezier op het Doelenplein
Fietsendievegge
Partij neplaarzen in beslag genomen
VVV agentschap in Montfoort blijft open
Gevonden en vermiste dieren
Gezond het jaar door?
Gemeente nu nog beter bereikbaar via de website
Controle fietsverlichting

Meer regionieuws...

Login
Email adres


Password






Reclame
 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2012        Honeypot