StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:11-05-2010
Bijgewerkt op:11-05-2010 12:08

Aanrijding met brandweerauto

Bron: Politie Lekstroom
  

Na een aanrijding met een brandweerauto met zwaailicht en sirene ging op maandag 10 mei een auto over de kop in Nieuwegein. De bestuurder is ter observatie in het ziekenhuis opgenomen.

Rond 13:40 uur reed een 34-jarige bestuurder van een brandweerwagen met zwaailicht en sirene vanuit de brandweerpost de Nevelgaarde op en vervolgens de kruising met de Batauweg. Over de Batauweg reed een 19-jarige automobilist uit IJsselstein in de richting van de Weg naar de Poort.

De auto van de IJsselsteiner werd aan de rechterachterzijde door de brandweerauto aangereden, waardoor de auto over de kop sloeg en op de kop tot stilstand kwam. De IJsselsteiner werd door de brandweer uit zijn auto geknipt en werd per ambulance naar het Diaconessenhuis in Utrecht gebracht. Daar is hij ter observatie opgenomen.   
  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025