Bas Meerveld en Patrick Boer winnen Hoograven Open
Bron: Ad Vergeer
Vrijdag 16 april kwamen 16 koppels bijeen om uit te maken wie zich aan het eind van de avond winnaar van het Hoograven Open koppeldarttoernooi mocht noemen. Er werd in 4 poules gestreden en de bovenste twee koppels mochten verder in het hoofdtoernooi en de andere twee gingen verder in de verliezersronde.
Het niveau van deze avond was heel hoog mede door de komst van de Beunhazen uit Oudewater. Dit team is kampioen geworden van de 5de divisie en zitten nu ook bij de laatste 16 van het bekertoernooi van midden Nederland.
Marc Vergeer en Rudy Woertman werden uitgeschakeld door de winnaars van de vorige editie: Jeroen van de Velde en Piet van Dam. Dit koppel haalde ook nu weer de finale waarin zij het op moesten nemen tegen Bas Meerveld en Patrick Boer. Zij hadden in de halve finale gewonnen van Jeroen van Ewijk en van één van Nederlands bekende dartsspelers Sietse Lap die die avond 4 x 180 had gegooid. Patrick en Bas wonnen de finale met 5-3 van Piet en Jeroen.
In de verliezerspoule ging de finale tussen de organisatoren Thomas Schroor en Ad Vergeer en Patrick Boetekees en Vasco van de Brink. Het laatst genoemde koppel won deze finale met 4-3.
Voor meer informatie over darten in montfoort kunt u kijken op: www.wispelhuis.nl