Geplaatst op:23-03-2009 Bijgewerkt op:23-03-2009 20:58 Hockey Dames 1 laten 2 punten liggen tegen de MezenDe hockeydames van Montfoort speelden zondagmiddag tegen hockeyclub de Mezen uit Harderwijk. Montfoort speelde een rommelige wedstrijd. Het had wel meer balbezit, maar het goede spel van de laatste wedstrijden werd niet gespeeld.
Na 25 minuten kwam Montfoort op voorsprong door een aanval van rechts. De bal werd in de cirkel gebracht en Joyce Lubbers was attent: 1 - 0. Het spelniveau werd er nog niet beter op. De rust werd ingegaan met 1 - 0 voor Montfoort.
Na rust bleek het niet veel beter te gaan. Montfoort kwam nog wel op een 2 - 0 door weer attent reageren van Joyce Lubbers. Wie dacht we hebben de punten binnen kwam bedrogen uit want binnen 2 minuten was het weer gelijk 2 - 2. Beide keren werd er niet goed ingegrepen door de verdediging. Montfoort kreeg nog een aantal strafcorners, maar ook dat lukte niet.
Montfoort pakte nog bijna de 3 punten, maar jammer genoeg kwam een hard schot in de laatste minuut tegen de paal. De goed leidende scheidsrechters floten af. Dit was een wedstrijd die we maar gauw moeten vergeten. Aanstaande zondag spelen de Dames van Montfoort 1 uit tegen Zeewolde.
|