StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:01-12-2008
Bijgewerkt op:01-12-2008 17:51

Liverpool winnaar eerste Champions League v.v.M.S.V.’19

  

 

 

Op een frisse “na”-lentedag werden 3 finalewedstrijden gespeeld op het hoofdveld bij v.v.MSV”19. Allereerst was er de wedstrijd om de 5e en 6e plek tussen AC Milan en Barcelona. Dat werd een overwinning voor de ”Italiaanse” club. Deze was net even wat scherper en fitter dan de mannen van Ivo Bergwerf en Wilfred Scholman, die duidelijk snakken naar de winterstop om de accu weer volledig op te kunnen laden. De uitslag was uiteindelijk 7-3 met doelpunten van Steve (2x), Emil (3x) en Beer (2x) voor Milan en Menno (2x) en Mido voor Barcelona.

 

De “troost-finale” was een ontmoeting tussen Real Madrid en Chelsea. En daar waar eigenlijk iedereen dacht dat Real haar tegenstander op zou rollen, pakte dat toch heel anders uit. Het werd een felle, mannelijke wedstrijd met alles erop en eraan met Chelsea uiteindelijk als (verrassende) winnaar. Ondanks doelpunten van Nick (2x) en Menno, was het dit keer  m.n. de ongrijpbare Morris en de jeugdige Sem (2x) die er voor zorgden dat Real alsnog het onderspit moest delven. Eindstand 3-7.

 

De finale ging tussen de krachtpatsers van Liverpool en de balvirtuozen van Inter. Helaas had Roy zich ziek afgemeld en zat Renzo niet geheel fit op de bank (beide Liverpool) maar ondanks dat hierdoor de vaste patronen ontbraken hadden ze in Nick een volwaardige invaller. Het was een krachtmeting die alle kanten op kon. In de tweede minuut scoorde Patrick (Inter) met een ziedend schot maar daarna nam Liverpool het initiatief. Kansen van Teun (bal net voorlangs en bal op de paal) leverden nog geen doelpunten op maar nadat Nick eerst over had geschoten was zijn tweede kans wel aan hem besteed. Liverpool, met Robin als een ouderwetse ausputzer, (10 m achter de verdediging) creëerde nog meer kansen. Nick (weer op de paal) Robin (eerst naast, daarna schot gestopt door keeper Jos) . Uit weer een kans wist Nick wederom te scoren en Liverpool nam de leiding; 2-1.

 

Inter zette de tegenstander daarna vast op eigen helft en mede door steekpasses van Simon en het loopwerk van Mathijs en Bas kon een doelpunt van Inter niet uitblijven. Er viel inderdaad een doelpunt maar wel voor Liverpool. Dit keer was het Teun die gebruik maakte van een gaatje in de verdediging. Maar Inter gaf niet op en zette alles op alles om terug te komen in de wedstrijd. Het was wederom Patrick die de aansluitingstreffer wist te scoren.

 

Met nog 3 minuten op de klok wist Nick, ja,hij weer, ondanks alle inspanningen van Inter Milan, de bevrijdende treffer voor Liverpool te scoren: 4-2

 

Deze voorsprong gaven de mannen van coach Jan van de Brink niet meer uit handen. En toen de strak leidende scheidsrechter Olivier blies voor het eindsignaal was de eerste en  terechte winnaar van de “Cup met de grote oren” een feit.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Immer wieder volksmusik


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025