StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:23-09-2008
Bijgewerkt op:23-09-2008 13:17

Ruzie over parkeerplaats

  

Een ruzie over een parkeerplaats is vermoedelijk de oorzaak dat een man op maandag 22 september op zijn buurman inreed. Hij wist weg te springen.

Rond 12.30 uur stond een 51-jarige man uit Montfoort op de weg voor zijn woning met een 67-jarige plaatsgenoot te praten. Plotseling hoorde hij dat een auto zijn kant op kwam rijden en dat daarbij flink gas werd gegeven. Toen de 51-jarige Montfoorter in de richting keek waar het geluid vandaan kwam, zag hij dat zijn 56-jarige buurman met zijn auto op hem af reed. Door weg te springen, kon de 51-jarige man voorkomen dat hij werd aangereden. De 67-jarige man stapte vlug achteruit om hetzelfde te voorkomen. De 56-jarige verdachte stopte bij zijn woning en ging naar binnen.

Gewaarschuwde agenten gingen ter plaatse en spraken met de 51-jarige man en de 67-jarige man. De 51-jarige man gaf aan al langer problemen met de 56-jarige verdachte te hebben. De laatste vond dat de 51-jarige man zijn auto niet op een bepaalde plaats op de openbare weg mocht parkeren omdat dat zijn plekje was.

De verdachte is vervolgens aangehouden en naar het politiebureau overgebracht. De 51-jarige man deed aangifte van poging tot zware mishandeling. Tegen de verdachte wordt proces-verbaal opgemaakt.
  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Tussen 12 en 2 met Kees en Dre (herhaling)


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025