De IJsselzangers sluiten op zaterdag 05 juli 2008 het succesvolle seizoen af met een boottocht door de grachten van de stad Utrecht.
Omstreeks 13.30 uur gaat het koor in de Wittevrouwensingel aan boord van een platbodem. De boot vaart vervolgens richting het centrum van de stad Utrecht, waarbij ondermeer door de Oudegracht wordt gevaren. Tijdens het varen zal op verschillende punten in de stad worden aangelegd, waarna een klein optreden wordt gegeven. Tijdens de optredens zullen de IJsselzangers verschillende nummers van hun nieuwe CDIJsselnoten nr. 2 ten gehore worden gebracht. De CD’s zijn op de kades verkrijgbaar voor een bedrag van € 10,00
De IJsselzangers nodigen U uit om in Utrecht het prachtige schouwspel te komen bekijken. Een prachtig stukje Montfoort promoting!!