StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgendaRSM Top 100 - 2026
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda
RSM Top 100 - 2026

Reclame

Download de nieuwe RSM App en stuur een bericht naar de studio!
Download de Radio Stad Montfoort app

Adverteren op de website van RSM

Zoeken



Geplaatst op:06-05-2007
Bijgewerkt op:07-05-2007 07:38

Montfoort Dames Kampioen.

Montfoort moest het in haar kampioenswedstrijd opnemen tegen Mijdrecht. De wedstrijd begon meteen richting doel van Mijdrecht, maar het duurde tot de vijf en twinstigste minuut voordat Anouk van der Horst met een schitterend schot hoog in het doel de stand op 1-0 bracht.

Bo van Vliet bracht met twee doelpunten de stand met de rust op 3-0 en zo werd de tweede helft een formaliteit en met doelpunten van Marianne Verheij, Marjolijn van der Stoep en Anca van Stekelenburgh werd de eindstand 6-0 en kon het feest beginnen.

Na 28 jaar gaan de Dames het voor het eerst proberen in de derde klasse, maar daar werd nu niet aan gedacht, want na de Champagne en de ereronde ging de ploeg op een platte kar door Montfoort en daarna werd het feest nog lang doorgezet.

Helaas wachtte de pers vergeefs op de traditionele duik in de gracht.






Kijken en luisteren
Live RSM WebApp
Gemist RSM Uitzending gemist
Foto's RSM Fotoboek

Reclame

Adverteren op de website van RSM

Nu op RSM
Ultimate Dancenight


Regionieuws

Login
Email adres


Password



 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2026