StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingo 4 oktoberRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo 4 oktober
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:16-11-2020
Bijgewerkt op:16-11-2020 10:28

Mascotte Boutie wordt Prins Carnaval bij Les Boutonniers

Bron: Andre Brugmans, Carnavalsvereniging Les Boutonniers
  

Dat alles momenteel in de wereld anders is dan normaal weten we al sinds maart van dit jaar. De Corona pandemie gooit op heel veel fronten roet in het eten. Zo is het organiseren van grote feesten ook nu in november helaas nog altijd niet mogelijk.

Dus ook geen gebruikelijk 11e van de 11e feest van Carnavalsvereniging Les Boutonniers in Leutbunker De Heeren van Montfoort, de Commanderije van St. Jan of in Kasteel Montfoort maar een Online Live Stream Festival vanaf een geheime locatie om de Knopengeiners thuis op de bank een leuke avond te geven. De avond werd gepresenteerd door het duo Rona en Cor.

Een avondvullend programma was er samengesteld met diverse leuke artiesten. Maar voordat de 1e act op het toneel verscheen werd er afscheid genomen van de Prins van vorig jaar. Prins André le Chef de Mission werd middels een heuse goocheltruc van zijn Prinselijke versierselen ontdaan en kan weer als “normale” inwoner van Knopengein door het leven.

Na optredens van DJ John, De Alpenzusjes, Arjon Oostrom en Party DJ Marco was het om 23.11uur tijd om de nieuwe Prins van Les Boutonniers bekend te maken. In een rookgordijn op het podium werden langzaam maar zeker de contouren van de nieuwe Prins zichtbaar. Het is dit jaar de beurt aan de mascotte van de vereniging “Boutie” om Carnaval vierend Knopengein voor te gaan in de “thuis-polonaise”. Zijn Prinsennaam is Prins Boutie le Lion de Bouton en zijn thema zal zijn Knopengein in het Circus.

Na de bekendmaking waren er nog optredens van de Partyfriex, Schorre Chef en MC Vals, zanger Ruben en werd de avond afgesloten door de Special Crew. Om 02.00uur was de koek op en werd er afscheid genomen van de vele duizenden kijkers. Dank was er voor de vrijwilligers, de sponsors maar ook voor overheidinstellingen die deze Live Stream Festival avond mogelijk hebben gemaakt.

In dit alternatieve jaar zal de alternatieve Prins de feestgangers voorgaan in diverse alternatieve evenementen die Carnavalsvereniging Les Boutonniers in petto heeft. De vereniging gaat proberen om op alle momenten dat men in een normaal jaar een activiteit mag verwachten met een alternatieve (Corona Proof) activiteit in de lucht te komen. Blijf hier voor onze media berichten en ook de social media in de gaten houden.

  



Meer berichten in deze categorie:
N210 tussen Benschop en IJsselstein afgesloten door werkzaamheden (29-08-2025)
Informatieavond ontwerp-peilbesluit voor de Gekanaliseerde Hollandsche IJssel (29-08-2025)
Back to school: in deze Utrechtse gemeenten gebeuren de meeste fietsongevallen (26-08-2025)
Singles buitenspel op woningmarkt Midden-Holland (22-08-2025)
Beste buitenzwembaden van Utrecht (15-08-2025)
Centric maakt geen doorstart failliet Groupcard (15-08-2025)
Busreis met de Zonnebloem naar het Oude ambachten en Speelgoedmuseum (11-08-2025)
Aanvoer extra zoet water via KWA niet langer nodig (04-08-2025)
Groene Hart Pas blijft gewoon geldig (01-08-2025)
Persbericht kaasbel Woerden 100 jaar (30-07-2025)
A27 deze zomer deels dicht (25-07-2025)
Grote politie-inzet bij auto met gevaarlijke stoffen (25-07-2025)
Aanhoudingen en doorzoekingen in drugsonderzoek IJsselstein (22-07-2025)
Raad van State buigt zich op 28 juli over bandenbedrijven die tijgermuggen importeren (21-07-2025)
Dienst Toeslagen wijst 200.000 huishoudens op hun mogelijke recht op zorgtoeslag voor 2024 (18-07-2025)
Droogteoproep: gras niet sproeien met grondwater (15-07-2025)
Expo 650 jaar Oude Stadhuis (15-07-2025)
Aanbod huurwoningen in Nederland daalt met ruim 38% (11-07-2025)
Huizenprijzen provincie Utrecht stijgen met 7,4 procent (11-07-2025)
Zoet water naar West Nederland om verzilting te voorkomen (04-07-2025)
Prijsverschil aan de pomp: in Utrecht tot 21 euro verschil voor een volle tank (04-07-2025)
Alertheid agenten leidt tot snelle aanhoudingen (27-06-2025)
Juni Chipmaand zaterdag 28 juni a.s. in Montfoort (20-06-2025)
Informatieavond waterpeilen omgeving Montfoort (19-06-2025)
In de eerste vier maanden van dit jaar minder inbraken in Utrecht (18-06-2025)






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

Profipack

Ook hier adverteren? Klik hier!

Nu op RSM
Middag mix


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2025