
|
 |
Geplaatst op:09-04-2011 Bijgewerkt op:09-04-2011 18:18 Uitslag van de sponsorloop van de Heeswijkschool voor het Doelenplein.Bron: Angelique Huntink, werkgroep DoelenpleinAlle kinderen hebben ongelooflijk hun best gedaan, en ze hebben een bedrag van € 4.263,25 bij elkaar gelopen.
De werkgroep Doelenplein is erg blij dat, op een klein bedrag na, alleen al door de kinderen van de Heeswijkschool een ballenvanger bijna bij elkaar is gelopen.
Zij zijn nogmaals als werkgroep Doelenplein erg blij met de inzet van de Heeswijkschool en hun leerlingen, en zo zie je maar Het Doelenplein is voor jong en oud, leerlingen, bewoners, Heeswijkschool erg belangrijk in wijk Keizerrijk.
De werkgroep bedankt de Heeswijkschool en hun leerlingen, ouders van leerlingen en opa's en oma's en buren!
|
 |

| Reclame | |

 |
|
|