
|
 |
Geplaatst op:11-08-2007 Bijgewerkt op:11-08-2007 20:04 Shantyfestival tijdens de evenementenmarktDe IJsselzangers organiseren op zaterdag 25 augustus a.s. voor de bevolking van Montfoort en omgeving een prachtig shantyfestival in het centrum van Montfoort. Medewerking verleent de Rabobank Montfoort –Oudewater. Het festival wordt op zaterdag 25 augustus 2007 te 11.00 uur bij de Rabobank in Montfoort geopend door Joop Jansen, directeur van de Rabobank Montfoort-Oudewater. De sluiting en prijsuitreiking wordt gedaan door de Burgemeester van Montfoort en vindt rond 15.45 uur plaats op het Kasteelplein.
Aan het festival doen, naast de IJsselzangers, nog eens 5 koren uit verschillende delen van het land mee. De deelnemende koren zijn de Marconisten uit Leimuiden, de Poortzangers uit Woudenberg, het Schoonhovens Zeemanskoor, het Schipperskoor uit Raamsdonksveer en de Pompedoers uit Heino.
De koren zijn zaterdag 25 augustus te beluisteren op drie podia, te weten bij de Rabobank, Om het Wedde en op het Kasteelplein. Er zullen hoofdzakelijk shanty’s en zeemansliedjes ten gehore worden gebracht. Een programmaboekje is voor en tijdens het festival bij de verschillende podia te verkrijgen.
|
 |

| Reclame | |

 |
|
|