StartpaginaProgrammeringRSMRadiobingoRegionieuwsAgenda
Menu
Startpagina
Programmering
RSM
Radiobingo
Regionieuws
  Nieuws
  Sport
  Gemeente
  Reportage
  Info
Agenda

Reclame

Download de Radio Stad Montfoort app
Ontdek het op Google Play
Ontdek het in de Apple App Store

Adverteren op de website van RSM

Zoeken


Stuur dit document naar

Note: Meerdere ontvangers moeten door een comma worden gescheiden

Uw Email adres


Bericht


Menselijke controle: (Vul hier 3417 in).
Om spam tegen te gaan controleren we dit veld op deze waarde.


Geplaatst op:21-08-2015
Bijgewerkt op:21-08-2015 17:33

Vleermuizen opsporen in Montfoort

  

De Verkenners van Scouting Montfoort met het IVN afdeling Woerden gaan in Montfoort op zoek naar vleermuizen. Vleermuizen zijn eigenlijk heel bijzondere dieren. Voor hun oriëntatie en voor het lokaliseren van hun prooi maken ze gebruik van een soort radar. De natuurgidsen bij de zoektocht hebben de beschikking over speciale apparatuur waarmee ze die signalen van de vleermuizen kunnen omzetten in hoorbare geluiden.

De wandeling is vooral gericht op jeugd. Ook niet Verkenners en derden kunnen deelnemen aan de wandeling maar moeten zich dan vooraf aanmelden want de deelname is wel beperkt. De aanmelding moet gebeuren vóór 27 augustus bij bellegem@gmail.com. Niet Verkenners en derden betalen 2,50 euro maar krijgen daarvoor wel iets te drinken aangeboden en men krijgt eventueel vouwplaten, folders enz.

28 augustus, aanvang acht uur bij Scouting Montfoort aan het Pastoor Spaanplein. Voor de wandeling wordt informatie over de vleermuizen en hun leefwijze verstrekt. Daarna begint rond tien uur de wandeling.

  






Kijken en luisteren
          Live:        Gemist:
         RSM WebApp         RSM Uitzending gemist

        Foto's:
          RSM Fotoboek

Meer media mogelijkheden
Nieuws of tip opsturen

Reclame

CDM Bedrijfskleding

Nu op RSM
Nachtprogramma


Regionieuws

Login

 
 Print
© Radio Stad Montfoort, Montfoort (Nederland), 2026