Geplaatst op:21-02-2025 Bijgewerkt op:21-02-2025 09:51 Uitnodiging informatieavond Herontwikkeling G. van DamstraatBron: Gemeente Montfoort en initiatiefnemers Het Ouden Huis (in samenwerking met Obliek)Beste bewoner(s),
De gemeente Montfoort en initiatiefnemers Het Ouden Huis (in samenwerking met Obliek) nodigen u van harte uit voor een informatieavond over de herontwikkeling aan de Van Damstraat op 6 maart a.s.
Op 10 juli 2024 was de vorige informatieavond over de herontwikkeling. Tijdens deze avond heeft Habion zich voorgesteld als partner van initiatiefnemer Het Ouden Huis. Ook bent u bijgepraat over de plannen en de volgende stappen.
In de afgelopen periode is er verder gewerkt aan het plan en de financiële haalbaarheid. We willen u hier graag meer over vertellen. Daarom nodigen we u uit voor een nieuwe informatieavond.
Tijd
De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 6 maart a.s. in het Huis van Montfoort (Kasteelplein 5). U bent welkom vanaf 19.15 uur, de bijeenkomst start om 19.30 uur en is om circa 21.00 uur afgelopen.
Aanmelden
U kunt zich aanmelden door een e-mail te sturen naar gvandamstraat@montfoort.nl. Wilt u bij uw aanmelding aangeven met hoeveel personen u komt. Aanmelden kan tot en met dinsdag 4 maart a.s.
|